בית / חדשות / כל תוכן ה-Season Pass וההרחבות של Watch Dogs 2

כל תוכן ה-Season Pass וההרחבות של Watch Dogs 2

ידוע לנו כבר די הרבה זמן ש-Watch Dogs 2 יקבל Season Pass מן הסתם. הבאנו לכם ריכוז של כל המידע על ההרחבות וה-Season Pass של המשחק.

ההרחבה הראשונה של Watch Dogs 2 תגיע מתישהו החודש הזה (דצמבר) ותכלול ביגוד חדש ומשאית חדשה ביחד עם רמת קושי חדשה למצב ה-co-op שנקראת Mayhem. עוד לא ידוע כמה שונה תהיה Mayhem אבל Ubisoft אמרה שהאויבים יישאו "נשקים מתקדמים" וזה נשמע מגניב ממש.

עוד שני הרחבות משמעותיות יגיעו מתישהו באביב 2017. ההרחבות הללו יוסיפו משימות סיפור חדשות ומצב co-op חדש בשם Showd0wn. אין כרגע יותר פרטים מזה.

ה-season pass מגיע גם עם שני הרחבות התאמה אישית. תוכלו לראות את רשימת ההרחבות הרשמית שהגיעה מ-Ubisoft ממש פה למטה:

  • הרחבה ראשונה – T-Bone Content Bundle: שחקנים יקבלו את הסטייל של ההאקר האגדי Raymond "T-Bone" Kenney עם הטנדר שלו והביגוד שלו כדי לחקור רמת co-op חדשה בשם Mayhem שתכלול אויבים עם נשקים מתקדמים (זמינה החל מה-13 בדצמבר עבור ה-PlayStation 4 לא ידוע מתי לשאר הפלטפורמות).
  • הרחבה שנייה – Root Access Bundle: כוללת סטים שלמים של תלבושות, מכוניות חדשות, סקין חדש ל-Quadcopter, נשק חדש ומשימת רוצח הזודיאק. (זמינה מתישהו בחורף הזה)
  • הרחבה שלישית – Human Conditions: תוסיף מספר שעות של משימות סיפור ב-3 משימות חדשות בעולם. שחקנים יחשפו את הסקנדלים הגדולים ביותר של סן פרנסיסקו בעזרת מדע וטכנולוגיה מתקדמים. בהרחבה הזו, שחקנים יקבלו גם משימות co-op קשות במיוחד עם סוג חדש של אוייב בשם ה-Jammer שישתמש בטכנולוגיה נגדם. (זמין מתישהו באביב 2017)
  • הרחבה רביעית – No Compromise: בהרחבה זו שחקנים יקבלו סיפור חדש בעולם המשחק שבו נראה את Marcus מתעסק עם האנשים הפחות נעימים של סן פרנסיסקו ונמצא בכוונת של המאפיה הרוסית. ההרחבה כוללת את מצב ה-co-op החדש שנקרא Showd0wn שבו הטובים ביותר ישרדו. (זמין מתישהו באביב 2017)

מחיר ה-season pass של המשחק הוא $40 או בחינם עם ה-Gold edition. אין שום מידע לגבי כמה תעלה כל הרחבה בנפרד כרגע.
כל הרחבה שתצא למשחק, תצא קודם כל (חודש לפני) עבור ה-PlayStation 4 ורק לאחר מכן לשאר הפלטפורמות.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה