בית / חדשות / God of War – המירוץ להשקה ופרטים חדשים
God of War Collector's Edition

God of War – המירוץ להשקה ופרטים חדשים

מאז ההכרזה הגדולה ב-E3 2016, החבר'ה ב-SIE Santa Monica שומרים על פרופיל די נמוך בכל מה שנוגע ל-God Of War. אין הרבה מידע חדש, וגם ב-Game Awards לא ממש קיבלנו עדכונים על הפיתוח של המשחק. זה כמובן לא אומר שום דבר על הפיתוח עצמו שדי ברור שמתנהל במרץ.

במאי המשחק Cory Barlog התייחס לאחרונה דווקא לכמה שאלות מכתבים בנוגע לקצב וסטטוס הפיתוח של המשחק. בנוסף, כתשובה לשאלה האם נראה עדכונים בקרוב לגבי המשחק הוא ענה: "אני מאוד מקווה, כרגע אנחנו משתדלים לשמור על פוקוס ולהתמקד בעיקר בלהתקדם בפיתוח ולסיים אותו בצורה הכי טובה שאפשר. אני שמח שיש התעניינות במשחק כמובן ואני מצפה בקוצר רוח לרגע שאני אוכל לשתף גם אותכם בחומר מהמשחק. האמת היא שאין לנו ממש זמן להתעסק עם זה כרגע כי אנחנו עסוקים מאוד. מקווים שתשמרו על הסבלנות עוד קצת".

בציוץ אחר, Barlog התייחס לשמועה שרצה ברשת ואישר אותה: "כן, Kratos והבן שלו יעשו את המסע שלהם רוב הזמן ביחד". טוב גם זה נתון מעניין, אולי יהיה אפשר ללמוד ממנו לגבי הכיוון שהסיפור או לגבי המשחקיות עצמה.

נכון לכרגע אין תאריך יציאה רשמי למשחק, אבל אנחנו כן יודעים שהוא בלעדי ל-PlayStation 4 ושיגיע כנראה ב-2017, נמשיך ונעדכן.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה