בית / חדשות / Capcom מציבה רפים גבוהים ל-Resident Evil 7
Kawata Microtransactions Resident Evil 7

Capcom מציבה רפים גבוהים ל-Resident Evil 7

Capcom תולים הרבה תקוות במשחק האימה החדש, Resident Evil 7

Resident Evil 7 הינו אחד המשחקים המצופים ביותר של 2017, והחברה המפתחת Capcom הציבה רף מאוד גבוה בתחום מכירות המשחק. לפי הערכות של המומחים ב- EMEA, החברה עתידה מכור כ-4 מיליון עותקים ביום ההשקה.

Resident Evil 7 Capcom

בראיון שנעשה עם מנכ"ל החברה David Molent נאמר: "מסחרית, [Resident Evil 7] הוא כנראה המשחק הכי גדול ש-Capcom תשחרר על המערכות החדשות. אידאלית, אנחנו נשמח למכור 4 מיליון ביום הראשון גלובלית. זה יהיה נהדר. לפי מה שאנחנו רואים בהזמנות המוקדמות ובטרנדים מימים אלו, אנחנו מאוד בטוחים שאנחנו הולכים להגיע לשם.."

עוד בנוסף כדי לחזק את טענת EMEA אמר Molent: "אכל הסימנים שאנחנו ראינו מסביב לשוק, אם זה מהממלכה המאוחדת או מטריטוריות אחרות, אנחנו מאוד חיוביים עד כה. אנחנו לא נשענים אחורה ונרגעים בכלל בגלל שאנחנו רוצים לדחוף את זה. הביטחון כן שם.."

מה אתם חושבים? האם החברה תצליח למכור מספר מטורף כל כך של 4 מיליון עותקים ביום ההשקה? האם תקנו את המשחק ביום ההשקה בכלל או שתחכו להנחה משמעותית? שתפו אותנו בתגובות!

אודות אור כהן

תחביבים: כל דבר שכולל בתוכו מסך או ספר טוב. ידע: תכנות בשפת Java והכרה מלאה של המחשב. משפט לחיים?: קשיים זה רק אתגרים לקפוץ מעליהם מי שמעוניין ליצור איתי קשר יכול לשלוח לי בקשה בסקייפ: orti6321

השאר תגובה