בית / חדשות / The Last of Us 2 – הפרטים הקטנים שכנראה פספסתם בטריילר החשיפה

The Last of Us 2 – הפרטים הקטנים שכנראה פספסתם בטריילר החשיפה

טריילר החשיפה של The Last of Us 2 מכיל הרבה פרטים קטנים שכנראה פספסתם.

Naughty Dog, מפתחי The Last of Us 2, אמרו בעבר שמה שבאמת מוכר משחקים הם הדברים הקטנים. הדברים הקטנים שאף אחד לא שם לב אליהם. כשמחברים את אותם דברים קטנים, עולם המשחק נראה לשחקנים מציאותי יותר והם צוללים לתוכו.

אם כך זו בכלל לא הפתעה שהמפתחים שמים לב לפרטים הקטנים גם עכשיו. כפי שניתן לראות מטריילר החשיפה של המשחק:

בטריילר ההכרזה ניתן לראות את Ellie מנגנת בגיטרה, ומשתמשים באתר NEOGAF שמו לב לסצינה מהמשחק הראשון שבה Joel מבטיח לEllie שהוא ילמד אותו לנגן בגיטרה. 

כמו כן ניתן לראות בטריילר את Ellie יושבת על המיטה כשהיא פצועה. האווירה הכללית בטריילר מעידה ככל הנראה על כך שהיא לקחה חלק בקרב ממש לפני כן. למרות שהטריילר לא מראה את הקרב, הוא כן מראה בית מלא בגופות ואת Ellie מדממת. כמו כן ניתן לראות כי ידה של Ellie מדממת ורועדת – דבר שקורה בדרך כלל לאחר פרץ אדרנלין (כמו לאחר קרב).

Naughty Dog חשפו היום כי הם רמזו על צאתו של המשחק כבר לפני שלושה חודשים, אך אף אחד לא שם לב לכך. הרמיזה נעשתה באמצעות פוסטר מיוחד של The Last of Us שהיה זמין לרכישה בכמויות מוגבלות.

ניתן לראות שהפרפרים והצמחים הנמצאים על זורע של Ellie דומים מאוד לקעקוע שעל ידה בטריילר ההכרזה. את הקעקוע ניתן לראות גם בשני האיורים שלפניכם:

הקעקוע כפי שהוא מופיע על ידי של Ellie:

האיור של הקעקוע עצמו:

 

The Last of Us 2 הוכרז בשבוע שעבר במסגרת אירוע PSX 2016 כמשחק בלעדי לקונסולת ה-PlayStation 4. המשחק נמצא בשלב פיתוח ראשוני ולכן לא ידוע מתי הוא יצא.

אודות דניאל לניאדו

דניאל לניאדו
בן 22, במקור מרעננה, כיום מירושלים. סטודנט לביולוגיה, חובב סרטים ומשחקים מושבע.

השאר תגובה