בית / חדשות / Death Stranding ייכנס למצב פיתוח מלא ב-2017

Death Stranding ייכנס למצב פיתוח מלא ב-2017

נראה ש-Death Stranding סוף סוף מתחיל לתפוס תאוצה

Death Stranding, המשחק החדש מבית היוצר Hideo Kojima, הצליח לתפוס הרבה תשומת לב לאחרונה וגרם לעוד יותר מהומה כאשר הוכרז שהוא יהיה אקסקלוסיבי לקונסולת ה-PlayStation 4, אך הכרזה אחרונה מאת יוצר המשחק אולי תגרום לכם לשמוח קצת יותר.

death stranding

בראיון שנעשה עם Hideo Kojima בעצמו, נשאלו שאלות בנוגע למשחק ולשמחתנו היו תשובות מעניינות במיוחד. כנראה שתופתעו לשמוע שהפיתוח של המשחק כבר די מתקדם "יחסית". Kojima ענה לשאלה בנושא הפיתוח המתקדם, ואמר שהמנוע הגרפי כבר נבחר וה-Concept Arts של המשחק והסיפור כבר צויירו, והמתאימים ביותר נבחרו להמשך הפיתוח. למרות זאת, פיתוח מלא של המשחק עדיין לא החל, אבל Kojima אמר שהפיתוח באופן מלא אמור להתחיל לקראת אמצע-סוף 2017, והסיבה לכך היא שהוא מעוניין להכין את כל החומרים ושהפיתוח יהיה חסר בעיות.

מה אתם חושבים? האם המשחק יהיה הצלחה כמו שאר הפרוייקטים של Kojima? או שהפיתוח המאוחר יחסית להכרזתו יגרום לנפילתו? ספרו לנו בתגובות.

אודות אור כהן

תחביבים: כל דבר שכולל בתוכו מסך או ספר טוב. ידע: תכנות בשפת Java והכרה מלאה של המחשב. משפט לחיים?: קשיים זה רק אתגרים לקפוץ מעליהם מי שמעוניין ליצור איתי קשר יכול לשלוח לי בקשה בסקייפ: orti6321

השאר תגובה