בית / חדשות / הפקה של סרט חדש של X-Men מתחילה במאי 2017

הפקה של סרט חדש של X-Men מתחילה במאי 2017

X-Men, סדרת הגיבורים הדגל של 20th Century Fox ממשיכה לגדול ומסתבר כי ההפקה של הסרט הבא מתחילה במאי שנה הבאה.

20th Century Fox ממשיכים לטפח את יקום האקס-מן שלהם ולנסות ולהגיע לרמות קרובות להצלחת Marvel – הסרט החדש והאחרון של Hugh Jackman בתור Wolverin ב-Logan, הסרט Gambit בכיכובו של צ'נינג טייטום שכבר שנים בגיהינום של הפקה, סרט ההמשך לסרט הגיבור היחיד הכי רווחי בכל הזמנים (אחרי באטמן, אבל אל תספרו לדדפול), New Mutants שיבוים על ידי Josh Boone וסרט המשך/איתחול לסדרה הראשית X-Men בכיכובים של ג'ניפר לורנס, מייקל פסבנדר וג'יימס מקאבוי.

למרות שכל התוכניות האלו היו בסיכון רב עם כשלונו של הסרט האחרון X-Men: Apocalypse שכשל גם בקופות וגם בעיני המבקרים, מסתבר כי Fox מתכננים להחתים את 3 הכוכבים לחוזה חדש עבור סרט X-Men חדש ובנוסף אתחול קל של סדרת הסרטים על מנת להגביר שוב פופולריות.

בינתיים התוכניות של הסטודיו מתגלות עם דיווח מנשיא MELS Studios כי Fox שוכרים בקנדה שני סטודיואים שלהם לצילום סרט חדש במאי, זה אותו הסטודיו שבו הם צילמו את שני סרטי ה-X-Men האחרונים שלהם, Days of Future Past ו- Apocalypse. הכותב והמפיק סיימון קינברג כבר הודיע שהסרט New Mutants, שעומד בנפרד משאר סרטי האקס-מן שבאו לפניו, ייכנס להפקה באביב 2017, אז זה נראה כי הסרט עליו מדבר נשיא MELS Studios הוא בעצם New Mutants.

magik-and-the-x-men-new-mutants

אז אם גם אתם לא אהבתם את הסרט האחרון או נמאס לכם מג'ניפר לורנס במרכז הסדרה, תשמחו לדעת כי במאי יתחילו להפיק פרויקט מוטנטים חדש.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה