בית / חדשות / ברוכים הבאים אל הטמפלרים – הסרט Assassin's Creed בטריילר אחרון
assassins-creed-movie-logo הסרט

ברוכים הבאים אל הטמפלרים – הסרט Assassin's Creed בטריילר אחרון

בעוד פחות מחודש מגיע סרט הגיימינג המצופה של השנה – Assassin’s Creed אל בתי הקולנוע, ובשביל לחמם את העניינים יוצא טריילר חדש אל הסרט, ואולי הטוב מכולם. למה? כי הוא מהצד של הרעים. ברוכים הבאים אל האינקוויזיציה הספרדית:

רגע לפני שהסרט מגיע אנחנו מקבלים סוף סוף טריילר שנראה, מרגיש ומחבר אותנו אל היקום המוכר של Assassin’s Creed ולא רק בגלל הסיפור המיוחד של עבר\הווה, אלא גם אנחנו נחשפים אל התלבושות הבאמת מיוחדות והתקופתיות, האירועים שקרו כמו שריפה על מוקד ומלחמות שלא נגמרות בשם האל ו…הצצה אל תוך מסדר הטמפלרים שהופך בסופו של דבר להיות אבסטרגו. כל הטריילר נותן לנו פרספקטיבה רחבה על כל הסיפור של הסרט כפי שזה מסופר תחילה ע"י Rikkin (המשוחק ע"י הענק ג'רמי איירונס) ולאחר מכן על השתלשלות האירועים והגילוי של Cal Lynch (המגולם ע"י מייקל פסבנדר) עד כמה זה כיף להיות מתנקש ומה באמת היעוד שלו. בנוסף אנו מגלים שכמעט ולא נותרו מתנקשים בעולם, כי הם חסלו ע"י הטמפלרים, ומי שנשאר – כלוא ומוחזק למטרת מציאת החפץ היקר ביותר – The Apple of Eden, פיסת טכנולוגיה מתקדמת ועתיקה כאחד שמסוגלת לעשות בלאגן לא קטן.

אני לא יודע איפה אתם תהיו, אבל ב-5 בינואר אני אהיה בקולנוע לבכורה.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר תגובה