בית / חדשות / הסרט השלישי בסדרת סרטי “Cloverfield” מקבל תאריך יציאה

הסרט השלישי בסדרת סרטי “Cloverfield” מקבל תאריך יציאה

הסרטים ביקום Cloverfield בקרוב מקבלים חלק 3. לפי השמועות סרט חדש תחת הפקתו של הבמאי ג’יי ג’יי אברהמס אשר נקרא God’s Particle נדחה לתאריך לא ידוע, ומשנים את שמו למשהו שיותר מתאים ליקום ה-Cloverfield (כמו הסרטים: “קלוברפילד” ו”דרך קלוברפילד 10″).

לפי דיווחים של המגזין Variety, הסרט מופיע על לוח תאריכי הסרטים של חברת ההפקות Paramount כ-2017 Cloverfield Movie, ונדחה מתאריכו המקורי של פברואר אל ה-27 באוקטובר 2017. עלילת הסרט הינה על קבוצת אסטרונאוטים אשר ממוקמים בתחנת חלל ומגלים גילוי מצמרר ביותר, בסרט מככבים דיוויד אוילאו,  גוגו מבאטה-ראו וזיי זאנג.

אני מניח שלפי שיטת השיווק הקודמת עם הסרט “דרך קלוברפילד 10”, נקבל טריילרים או מידע משמעותי יותר על הסרט חודש וחצי לפני יציאתו לאקרנים – שלפי דעתי זו שיטה מעולה, להביא את הצופים לקולנוע בחוסר מידע מה הולך לקרות בסרט ולהפתיע אותם מבלי לשחרר טריילרים מספיילרים (כמו רוב הטריילרים כיום).

את קלוברפילד של 2009 אמנם לא ראיתי, אך את דרך קלוברפילד 10 כן, והוא היה מעולה, אז ללא ספק אני מחכה בקוצר רוח לראות איך הם ממשיכים עם יקום ה-Cloverfield בסרט הבא שמתחרש בחלל, שזה נשמע מסקרן במיוחד. ראוי לציין כי אמנם הסרטים מתרחשים באותו יקום, אך הם אינם קשורים זה לזה מבחינה עלילתית.

הסרט הבא ביקום Cloverfield יוצא לאקרנים ב-27 באוקטובר 2017.
האם אתם מצפים ליציאת הסרט? כתבו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *