בית / חדשות / Intel ישראל נפרדת ממקסין פסברג אחרי 33 שנים

Intel ישראל נפרדת ממקסין פסברג אחרי 33 שנים

מקסין פסברג, מנכ"לית Intel ישראל וסגנית הנשיא בחברה העולמית, החליטה לסיים את תפקידה לאחר 33 שנות עבודה, כאשר יניב גרטי, סגן נשיא של החברה העולמית ומנהל קבוצת תקשורת אלחוטית וחיבוריות יחליף אותה.

"הדבר הכי חשוב שלמדתי ב-33 שנים ב-Intel הוא שאין גבול ליכולת האנושית. הוכחנו פעם אחר פעם שאין אתגר שלא ניתן לפיצוח, שאין מכשול גבוה מדי. אני עוזבת חברה מדהימה, עם אנשים מדהימים, שנמצאת בחוד החנית של הטכנולוגיה, התעשייה והעשייה החברתית-קהילתית בישראל. אני מעבירה את השרביט באמון מלא ליניב גרטי" ציינה מקסין. במשך הזמן שאותו היא השקיעה בחברה, מקסין תרמה רבות לפיתחה, כמו ניהול חטיבת ההנדסה במפעל הייצור בקריית גת, ניהול המפעל Fab28, ביסוס החברה כגורם משמעותי בכלכלת ישראל, והובלת החזון לקידום המצוינות בחינוך ובהשכלה האקדמית בארץ. לא רק זאת, היא גם הובילה גיוון תעסוקתי והעצמה של מגזרים שונים, ביניהם נשים, ערבים, חרדים ועוד. גרטי יהיה מנכ"ל Intel ישראל רשמית החל מה-15 בינואר 2017, כאשר מקסין תתמוך בו עד סוף מרץ 2017.

צוות גלקסיית המחשבים מודה למקסין על ההשקעה העצומה שהיא ביצעה, ואנחנו מאחלים ליניב הרבה הצלחה בתפקיד.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל יקותיאל
רפאל, בן 19 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר תגובה