בית / חדשות / The Mummy – טום קרוז ויקום חדש של מפלצות

The Mummy – טום קרוז ויקום חדש של מפלצות

The Mummy, אחת המפלצות האגדיות של Universal חוזרת והפעם יש לה יריב לא קל בטום קרוז.

היקום הכי גדול ועתיק של Universal, הוא יקום ה-Universal Monsters, שמכיל מפלצות אגדיות כמו דרקולה, המומיה, פרנקשטיין (למרות שזה שם הדוקטור ולא המפלצת אבל בקטנה) ואיש הזאב, Universal בהשראת Marvel החליטו להביא את היקום שלהם, שהם יצרו עוד בשנות ה-30, למאה ה-21 ו-The Mummy הוא הסרט הראשון ביקום הזה.

המומיה עומדת בפני אתגר לא קל, ג'ק ריצ'ר, איתן האנט בכבודו ובעצמו, טום קרוז, כוכב האקשן יעשה כל מה שהוא יכול לעצור את המומיה הנשית עם כוחותיה המפחידים בלב לונדון. שם המומיה הוא הנסיכה Ahmanet, מה שאומר כי זה חידוש לסיפור אבל לא העתקה רצינית כמו הסרט משנת 1999 בכיכובו של ברנדון פרייז'ר שהשתמש באותה המומיה והנסיכה שלו. הסרט נראה עם סצנות אקשן מגניבות וצילום מרשים, תראו בעצמכם את הטריילר:

בנוסף, אחד הכוכבים הגדולים הנוספים ביקום החדש הוא ראסל קרואו, שמשחק את Dr. Henry Jekyll בתפקיד מזערי פה ורוב הסיכויים יקבל סרט משלו בהמשך, אלו מכם שבקיעים בהיסטוריית המפלצות יודעים את גורלו.

הסרט החדש, שיוצא ב-9 ביוני 2017, נראה מדהים ואני סופר סקרן לראות איך יתפתח היקום הזה של Universal אבל נראה כי בינתיים הם בכיוון הנכון.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה