בית / חדשות / והמשחק הכי נמכר ב-PS Store הוא… מצליחים לנחש?

והמשחק הכי נמכר ב-PS Store הוא… מצליחים לנחש?

Sony חשפה את המשחקים הנמכרים ביותר ב-PlayStation Store בחודש נובמבר, מצליחים לנחש מי במקום הראשון?

חודש נובמבר כבר מאחורינו, אחרי שסוף סוף עברנו את The Game Awards, PlayStation Experience והגענו לתקופת רגיעה בתחום המשחקים, הגיע הזמן לחשוף את "נמכרי חודש נובמבר" ב-PlayStation Store של קונסולת ה-PlayStation 4. אז אתם מוכנים כבר לגלות מי "הזוכה המאושר"?

Call of Duty: Infinite Warfare
Call of Duty: Infinite Warfare

וואו, כמה שלא ציפינו לזה. "אכזבת השנה" שטורפת את הקלפים וזוכה במקום הראשון, המשחק כנראה-הכי-עתידני-שנראה-אי-פעם שבסוף עוקף את כל השאר, המשחק שהביקורות עליו היו נמוכות, וכך גם אחוזי המכירות שלו. אז איך זה קרה? ואיך הוא גם הצליח לעקוף משחקים שזכו לביקורות הרבה יותר מוצלחות ממנו? (כמו Battlefield 1, Watch Dogs 2 ועוד) אולי בגלל המשחק המדהים של קית' הרינגטון (שמוכר לכם בתור ג'ון סנואו ממשחקי הכס, שמגלם את הרשע במשחק), או בגלל המשחק המדהים של קונור מק'רגור? (המתאגרף), אל תשאלו אותי, כי גם לי אין ממש מושג.

אז לפני שנתחיל להיכנס לפרטים, אציג בפניכם את הרשימה המלאה, של 8 המשחקים הנמכרים ביותר באירופה, ו-8 המשחקים הנמכרים ביותר בצפון אמריקה.

מיקום בצפון-אמריקה באירופה
1 Call of Duty: Infinite Warfare Call of Duty: Infinite Warfare
2 Battlefield 1 Battlefield 1
3 Final Fantasy XV  Watch Dogs 2
4 The Elder Scrolls V: Skyrim The Elder Scrolls V: Skyrim
5 Battlefront FIFA 17
6 Grand Theft Auto V Final Fantasy XV
7 Watch Dogs 2 Rainbow Six Siege
8 Overwatch: Origins Edition Need For Speed

אז חלק נכבד מן המשחקים אפשר להבין, Watch Dogs 2, זכה לביקורות מצוינות (וגם מאיתנו) ועוד. גם את GTA V לדוגמה אפשר להבין, כנ"ל לגבי Rainbow Six Siege, ו-FIFA 17, אבל היי, מה קרה עם Battlefield 1 ו-Call of Duty: Infinite Warfare? הרי Battlefield 1 זכה להרבה יותר ביקורות טובות מאשר יריבו וגם Call of Duty: Infinite Warfare יצא אחרי Battlefield 1, זה לא מסתדר.
תשובה מדויקת יהיה לי קשה לתת, אבל כנראה, שפשוט המשחק זכה לאהדה גדולה יותר, או – אפשרות נוספת היא, שאנשים בחרו להוריד את המשחק בגרסת ה-Legacy שלו, כדי לקבל גם את המשחק Call of Duty: Modern Warfare 4, בגרסת ה-Remastered.

מה דעתכם על תוצאות המכירות של חודש נובמבר בחנות הדיגיטלית של סוני? הופתעתם? לא הופתעתם? מוזמנים לשתף אותנו!

אודות .

.

תגובה אחת

השאר תגובה