בית / חדשות / Inhumans – הוכרז תאריך היציאה והמפיק

Inhumans – הוכרז תאריך היציאה והמפיק

Inhumans היא אחת הקבוצות הכי פופולריות בקומיקס של Marvel והסדרה שהסטודיו כבר הרבה זמן רוצה להוציא, מקבלת סוף סוף תאריך יציאה ומפיק מכובד.

לאלו מכם שלא מכירים, ה-Inhumans הם קבוצה של בעלי כוחות על שונים שנוצרו על ידי זן החייזרים The Kree, כל אחד מהם בעל כוח שונה ובדרך כלל שמדברים על ה-Inhumans, אז מדברים על משפחת המלוכה שלהם, המנהיגים שלהם, שבראשם עומד Black Bolt, בעל אחד מהכוחות הכי הרסנים בהיסטוריה של Marvel, מיתרי הקול שלו, במילים אחרות לחישה אחת שלו מספיק חזקה להרוס בניין.

Marvel inhumans

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם "למה לעזאזל אתה מספר לי את זה?", בגלל שאני רוצה שתבינו כמה מגניבים ה-Inhumans וכמה אתם צריכים להתרגש שתאריך היציאה של הסדרה הוא 26 בספטמבר 2017 בערוץ ABC, כאשר שבועיים לפני שני הפרקים הראשונים של הסדרה ישודרו ב-IMAX בארצות הברית, זה רק מראה לכם כמה Marvel מתרגשים בקשר לתכנית החדשה ואת האמון של IMAX בסדרה כי מסתבר שהם מימנו את שני הפרקים הראשונים.

בנוסף, Marvel גאים להכריז כי מפיק הסדרה הוא Scott Buck, שהפיק חלק משמעותי מהסדרה Dexter והוכיח את עצמו בעיני המנהלים של Marvel כאשר תפס פיקוד על הסדרה החדשה שצפויה לצאת בתחילת שנה הבאה Iron Fist, מה שמראה כמה Marvel מרוצים מההישגים שלו בסדרה ההיא.

ה-Inhumans כבר הוצגו קצת בסדרת Agent of Shield והמעריצים היו מרוצים ממה שראו, בו נקווה כי Scott Buck וצוות ההפקה של Marvel יביאו כבוד למשפחת המלוכה הכוחנית.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה