בית / חדשות / Bungie אומרת ש-Destiny לעולם לא ייגמר
destiny

Bungie אומרת ש-Destiny לעולם לא ייגמר

שנת 2016 מגיעה לסיומה ושום הרחבה חדשה ל-Destiny לא הוכרזה – חוסר ההכרזה הזה גורם למעריצי המשחק בהחלט לצפות בקוצר רוח למשחק השני שיגיע מתישהו ב-2017.

Activision אישרה את קיומו של משחק ההמשך ל-Destiny אבל לא הכריזה עליו בצורה רשמית. בפוסט השבועי בבלוג של Bungie (האחרון ל-2016), המפתחת רמזה על פיתוח נוכחי של משחק המשך.

המפתחת אמרה: "נשוב לעיסוקנו ברגע שליקר הביצים ייצא לנו מהדם (רמיזה למנהג חגיגי באמריקה). עד שנדבר שוב, העבודה תמשיך אצלנו בסטודיו. היא תמיד ממשיכה. Destiny לעולם לא נגמר. יש לנו ניסויי כלים ומשחקים לחלוק אחד עם השני.
תודה שאתם משחקים במשחק שלנו Guardians. יש לנו עוד המון מה להראות לכם בשנה הבאה. אבל זו שיחה לפעם אחרת. בינתיים, תהנו מהשלג."

המפתחת הוסיפה ואמרה גם שבזמן שכולם בחופש עם החברים והמשפחה שלהם, תמיד יש צוות של תמיכה טכנית ואנשי צוות שידאגו שהמשחק יעבוד כמו שצריך. "כמובן, תמיד יש צוות פעולה של Bungie כדי לוודא שהמשחק יזרום ולא יפסק."

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 18, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב מגיל 0, מעריץ את משחקי הכס בצורה אובססיבית, אוהב לכתוב וכשלא כותב - שומע מוזיקה (או צופה במשחקי הכס(או אוכל)).

השאר תגובה