בית / חדשות / For Honor- כל הפרטים החדשים על המשחק

For Honor- כל הפרטים החדשים על המשחק

יושבים? יופי, כי אתם הולכים להיות מוצפים במידע חדש.

לכל מי שמחכה בקוצר רוח להגעת המשחק For Honor (אני כלול), השבוע האחרון היה עמוס במיוחד וכלל הרבה מאוד מידע חדש על המשחק. נתחיל מהפרט החשוב המשמעותי ביותר. בדומה למשחק אחר של חברת Ubisoft, המשחק For Honor יכלול מערכת הרחבות אשר תוסיף מפות, מודים ו(אולי) דמויות חדשות בחינם לגמרי. לדברי Damien Kieken, אחד מבמאי המשחק, המפתחים לא רוצים לפצל את הקהילה ובכך שהם נותנים את כל התוכן הנוסף בחינם, הם מבטיחים שלכולם יהיה את אותו התוכן ושאף אחד לא יישאר מאחור.

מידע נוסף שנוגע לתוכן זה הוא שבמשחק תהיה מערכת של כסף פנימי היקרא "Steel", לא ממש ידוע אם יהיה אפשר לקנות את כסף זה ובכך לתת אפשרות (למי שרוצה) להשיג דמויות מהר יותר, או שזה רק יהיה כסף שיתרום לאמצעים ויזולאים, בדומה ל-Rainbow Credits שיש במשחק Rainbow Six Siege.

הבטא הסגורה:

האמת היא שהבטא הסגורה (וההרשמה אליה), כבר ידועים מזמן, אני אישית רשום לקבל קוד לבטא כבר מעל כמה חודשים. מה שחדש בכל מה שנוגע לבטא הוא תאריך היציאה שלה, שעכשיו ידוע לנו שהיא (הבטא) תתרחש בינואר. נכון לעכשיו אין תאריך מדויק אבל זה עוזר לפזר הרבה מאוד "ערפל" ונותן לנו משהו לחכות עבורו. אם עוד לא נרשמתם לבטא (זאת אותה הרשמה מלפני כמה חודשים) תוכלו לעשות זאת כאן.

המשחקיות והמודים החדשים:

לפני מספר ימים, כמה יוטיוברים מפורסמים, ביניהם ה-Trophy Hunter אולי הכי גדול שנקרא "PS4Trophies", הוזמנו לשחק במוד של 4v4 אשר נקרא Elimination. כמו שציינתי מקודם, המוד הזה הוא 4v4 ומתבסס על מכניקה של חיים אחד והעקרון הוא שמי שנשאר אחרון עומד, מעניק לצד שלו את הניצחון (יכול להשאר יותר מחייל אחד עומד בסוף הסיבוב). המוד הוא הטוב מחמש, זה אומר שהראשון לשלושה נצחונות, מנצח את המשחק. אבל בעצם, למה אני מסביר כל כך הרבה? פשוט תראו את הסרטון:

בנוסף למוד החדש, נוספו גם שלושה חיילים:

Peacekeepers מתנקש, חמוש בפגיון וחרב קצרה. הוא זז מהר מאוד ויכול להעלם אפילו לפני שתשימו לב שהוא הרג אתכם או את חבר הקבוצה שלכם. ה-Peacekeepers מסתמכים על מכות חזקות ומהירות ועל סיום הקרב מבלי לקחת נזק מהאויב שלהם, כי אם הם ייקחו נזק, זה לא ייגמר טוב (יש להם מעט מאוד שריון ולא יכולים לספוג הרבה מכות). וגם, הפגיון שלהם ספוג ברעל, מה שנותן לכם עוד סיבה להתרחק מהם.

Shugoki– שומרי הסמוראים, חמושים ב-kanabo, מקל ענקי שרק הם מיומנים ויכולים להשתמש בו ביעילות. כרגע, לדמויות אלו יש את מד החיים הכי גבוה מכל שאר הדמויות, הם ייספגו הרבה מאוד מכות לפני שהם ייפלו. אולי הם לא מהירים כמו שאר הסמוראים שנחשפו עד עכשיו, אבל הם חזקים כמו שד, ושהם יפגעו בכם, תתכוננו לחטוף חזק.

Warlords– מנהיגי הויקינגים, שמם של לוחמים אלה מגיע ממסורת עתיקה אשר קראה בשם זה רק ללוחמים החזקים והמפחידים ביותר שיש לשבטים להציע. ואכן, התיאור של הדמות תואם את ההשפעה שלה בקרב, ה-Warlords מוציידים במגן עגול וחרב גדולה, מה שמקנה להם איזון מושלם בין הגנה להתקפה. הם יכולים בקלות להתחבא מאחורי המגן שלהם ובכך להגן על גופם, או להשתמש בארסנל מתקפות האדיר שלהם בשביל להוריד לאויב שלהם חיים. חסרון אחד מובהק של ה-Warlords היא העובדה שהטווח לחימה של דמויות אלו מוגבל מאוד ומסתכם בהרבה מכות קצרות וחזקות לטווח קצר ובינוני, אבל בלי מתקפות ארוכות טווח, מה שהופך דמות כמו Shgoki, ל-Counter מושלם.

מכניקות חדשות במשחק:

מי שראה את סרטון המשחקיות שהוספתי למעלה, בטח שם לב לכמה מכניקות חדשות שלא היו קיימות עד עכשיו במשחק. הראשונה היא קיום ה-Boosters, יכולות אשר ייתנו לכם "בוסט" במגוון דברים כמו: חיים, התקפה, הגנה, מהירות ועוד. דבר זה ממש יכול לעזור אם למשל בחרתם דמות מהירה ובלי הרבה חיים אז אתם צריכים עוד הגנה. זה גם יכול לעזור במצב שבו נשארתם במיעוט לקראת סוף המשחק ואין לכם חיים מלאים, פשוט תחפשו את הבוסט של ה-HP וככה יהיה לכם יותר סיכוי לשרוד.

המכניקה השנייה שהוצגה לנו פה היא האפשרות להחיות את חברי הקבוצה המתים שלכם בזמן מוגבל של זמן. כרגע לא ממש ברור אם ההחייאות מוגבלות רק לסוג משחק זה או האם יש להם מגבלות\עונשים מסוג כלשהו. מכיוון שהסרטון הוא לא סרטו משחקיות רשמי, אין הסברים כל כך מצד החברה ויש גם הרבה רעש וצחוקים ברקע, ככה שזה לא ממש מובן.

אז בשורה התחתונה, המשחק For Honor הולך להיות מדהים, הוא גם יציג מצב קמפיין באורך מלא, וגם יציג משחקיות חדשנית שלא נראה כל כך בשנים האחרונות או בכלל. מתרגשים לקראת צאת הבטא בינואר? מתרגשים עוד יותר לקראת צאת המשחק בפברואר? ספרו לנו בתגובות למטה.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה