בית / סיקורים / סיקורי משחקים / משחקי VR / לזרוק שוריקנים במציאות מדומה? Lethal VR – סיקור המשחק

לזרוק שוריקנים במציאות מדומה? Lethal VR – סיקור המשחק

רוצים לירות באקדח ולזרוק סכינים על מטרות? וכל זה במציאות מדומה? אז Lethal VR זה מה שאתם מחפשים

לאחר שהגענו ל"עולם הוירטואלי" בנתניה בשביל לסקר את המקום, הבנו שהחוויה הייתה כל כך מהנה שאי אפשר שלא לחוות אותה פעם נוספת. אז חזרנו לעולם הוירטואלי עם מטרה חדשה – לסקר את המשחק Lethal VR ולפגוע בכמה שיותר מטרות מסובכות. והמסקנות? קליעה זה לא הצד החזק שלנו.

Lethal VR הוא משחק מציאות מדומה חדש שפותח על ידי חברת Three Fields Entertainment (יוצרי המשחק Burnout), למכשיר ה-HTC Vive. המשחק מכניס אותנו למטווח עם נשקים שונים ומטרות שונות ומגוונות; הן זזות לצדדים, הן מופיעות ונעלמות, וחלקן מטרות חפות מפשע שנצטרך להימנע מלפגוע בהן. וכל זה תחת שיטת נקודות שתגרום לכם לנסות ולשפר את התוצאות שלכם משלב לשלב.

Lethal VR מחולק לכמה רמות קושי שנפתחות ככל שאנחנו מתקדמים במשחק, ובכל אחת מהן שלבים שונים. ברמה הראשונה נשחק בעיקר עם אקדח, וכל מה שנצטרך לעשות זה לפגוע במטרות בצורת אנשים שמופיעות מסביבנו. אם נגיע למספר נקודות מסוים, ייפתח לנו עוד שלב שיציג לנו מטרות חדשות במטווח ונשקים חדשים בשביל לפגוע בהן. אחרי שנעבור מספר מסוים של שלבים, ונתנסה גם בזריקת סכינים ובסוגים שונים של רובים – נעבור לרמת הקושי הבאה.

ככל שעולים ברמות הקושי, המשחק מתפתח וכל שלב הופך לקשה יותר מהקודם. המטרות מתחילות לירות עלינו בחזרה, או שהמטרות מתחבאות מאחורי מבנים במטווח סטייל המערב-הפרוע, או שהן נעות אלינו בכמויות ובמהירות. תמצאו את עצמכם מתים לא מעט פעמים, וקופצים ומתכופפים בשביל לפגוע בדיוק במקום הנכון. זה קשה? כן, זה מהנה? מאוד.

lethal-vr-2

בסיום כל רמת קושי נוכל לשחק בשלב בונוס עם נשקים ומטרות מיוחדות. תקבלו אקדח מוזהב, תת-מקלע, או שוריקנים רצחניים, וכל אחד יותר מהנה מהשני. אני אישית המשכתי להתקדם עוד ועוד ברמות קושי רק בשביל להגיע לשלבי הבונוס ולראות מה קיבלתי הפעם.

Lethal VR כולו מתרחש במעין סימולציה של מטווח שיכול להשתנות ולהיבנות בצורות שונות. מה הכוונה? בחלק מהשלבים תוכלו להיכנס לתוך מבנים שונים שנבנים במרכז המטווח, או שהסימולציה תבנה בובות קרמיקה ענקיות שנוכל לנפץ לאינספור שברים. הכל מרגיש אמין ומציאותי, ולא סתם מטרות שקופצות ממקום למקום.

lethal-vr-1

המשחק לא ארוך במיוחד, ואם לא תמותו כל כך הרבה פעמים כמוני – תוכלו לסיים את רובו בשעה אחת. אבל היתרון של המשחק הוא שיטת הנקודות שלו, שגורמת לכם לשחק שוב ושוב באותם השלבים בשביל לנסות ולשפר נסיונות קודמים. המשחק מאוד מהנה בזכות הנשקים והמטרות המגוונות, ותמיד תרגישו שאתם חייבים לנסות עוד שלב אחד לפחות.

השורה התחתונה

Lethal VR הוא משחק מהנה מאוד. אין בו עלילה מעניינת כמו ב-Arizona Sunshine, ואין בו עיצוב מרשים כמו ב-Raw Data, אבל המטרה שלו זה לתת לנו לקלוע למטרות בצורות ייחודית ומהנות – ואת זה הוא עושה מצוין. הוא מסוג המשחקים שתמיד רוצים להמשיך בהם עוד שלב אחד, ולמרות שהוא קצר, הוא מספק שעות של תוכן עם אפשרות למשחק חוזר ולשיפור של הנקודות.

תודה רבה לעולם הוירטואלי שהזמינו אותנו לבוא ולסקר את המשחק Lethal VR אצלם. על מנת לקבל 20% הנחה, ל-2-4 אנשים, ובשריון מקום מראש דרך שירות PayPal, הזינו את קוד הקופון "PCGalaxy" בעת ההזמנה!

Lethal VR

משחקיות - 8.5

8.5

מהנה

לקלוע למטרות שונות, להשתמש בנשקים שונים, וכל זה במציאות מדומה יפה ומציאותית. Lethal VR הוא משחק מהנה מאוד, וחוסר העלילה או העיצוב לא משנה את העובדה הזאת.

User Rating: 5 ( 1 votes)

אודות שחר פנקס

שחר פנקס
בן 16, תלמיד לביולוגיה ומדעי המחשב, מתגורר בתל מונד, חובב מושבע של משחקים, קולנוע וכל שטות קטנה שקשורה אליהם.

השאר תגובה