בית / חדשות / Resident Evil 7 – משקל המשחק נחשף יחד עם תמונות חדשות
Kawata Microtransactions Resident Evil 7

Resident Evil 7 – משקל המשחק נחשף יחד עם תמונות חדשות

Resident Evil 7, הכותר החדש בסדרת Resident Evil, מקבל תמונות חדשות ומשקל המשחק ל-Xbox One נחשף.

Resident Evil 7, הכותר החדש בסדרת האימה Resident Evil, עתיד לצאת בחודש הבא, וככל שאנו מתקרבים ליציאה כך אנו מגלים יותר ויותר על המשחק.
כעת, נחשפו תמונות חדשות מהמשחק והאמת? הן נראות מדהימות. ואם אתם לא מאמינים לנו, אתם מוזמנים להסתכל מעט למטה בכדי לצפות בתמונות.

נוסף על כך, אתר צרפתי בשם Biohazard France זכה לקבל תצוגה מקדימה של המשחק ומה ניתן לצפות ממנו. התרגום המלא של הקטע עוד לא זמין, פורסם סיכום שימושי באתר NeoGAF של מה שפורסם שם. בין היתר, פורסם כי הדמו שחלק מהעיתונאים התנסו בו היה הפרק השלישי של המשחק, צריך יהיה לפתור פאזל בכדי להשיג את השוטגאן, ניתן יהיה להשתמש בנוזל כימי כדי לתקן חפצים ותמונות (מפות?) של אוצרות חבויים ועוד.

דבר נוסף שפורסם הוא משקל המשחק עבור קונסולת ה-Xbox One. לפי Xbox One Marketplace שהורדת העותק הדיגיטלי של המשחק תשקול כ-19.81 ג"ב. למרות שמשקל זה הוא כלל לא זעיר, המשקל מעט מעלה תהייה במיוחד כשרוב משחקי ה-AAA בזמן האחרון שוקלים הרבה יותר (באזור ה-40 ג"ב ולעיתים יותר).

resident-evil-7

Resident Evil 7 יושק ב-23 בינואר, 2017 לקונסולת ה-PlayStation 4, Xbox One ולמחשב האישי.
מה דעתכם? האם התמונות הלהיבו אתכם? האם גודל המשחק גורם לכם לתהייה מסוימת? האם המידע הנוסף שפורסם חיזק את הציפייה שלכם למשחק או שמא עשה בדיוק ההפך? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה