בית / חדשות / Fantastic Beasts 2: שמועות מתחילות להצטלב

Fantastic Beasts 2: שמועות מתחילות להצטלב

{אזהרת ספוילרים לסרט "חיות הפלא והיכן לראות אותן" – אם לא צפיתם, אל תקראו}

העולם הקסום של ג'יי קיי רולינג חזר אלינו השנה עם הסרט "חיות הפלא היכן למצוא אותן" הנהדר (לחצו כאן בכדי לקרוא את הביקורת של אבירם שלנו) והמחזה ותסריט המחזה "הארי פוטר והילד המקולל". שנה מאוד קסומה. כעת, נראה כי הצלחנו לאסוף המון מידע אודות סרט ההמשך.

כיוון שיש ארבעה סרטים נוספים שמתוכננים, אנו יודעים שדמותו של גלרט גרינדלוולד (ג'וני דפ) תהיה במרכז העניינים, ואנו יודעים שסרטי Fantastic Beasts יתחברו בצורה נהדרת לסאגת Harry Potter כיוון שאנו יודעים שאלבוס דמבלדור ילחם כנגד גרינדלוולד ואף יביס אותו, ושם הוא זוכה בשרביט הבכור. עדיין פרטים לגבי עלילות הסרטים הבאים לא ידועות אך שמועות חדשות עלולות לשנות זאת.

אדי רדמיין הוא ניוט סלמנדרה
אדי רדמיין הוא ניוט סלמנדרה

אנו גם יודעים כי עלילת הסרט של Fantastic Beasts 2 תתקיים בפריז, ושקרדנס ברבון (עזרא מילר) יחזור. עם זאת, מידע חדש דלף בטעות מהאתר IMDB, והאתר The Leaky Cauldron היה מהיר מספיק בשביל לבדוק מהר מה הם רשמו, אפילו שהפוסט המקורי נמחק. הנה מה שהיה רשום שם:

"ניוט מנסה להמשיך הלאה, אבל לטה ממשיכה להופיע ברגעים שהוא הכי פחות מצפה להם. אחרי זמן מה, הוא מבין כי היא שם רק בכדי לספר לו על דמבלדור, אשר צריך להביס את גרינדלוולד."

הרבה מעריצי Fantastic Beasts זוכרים כי זואי קרביץ עשתה הופעת אורח בתור לטה לסטריינג' כאשר היא הופיעה כתמונה זזה במדף העבודה של ניוט. סרט ההמשך של Fantastic Beasts 2 כנראה ממשיך את הסיפור שנתיים אחרי שניוט מוציא את ספרו לאור, והוא חוזר לאירופה. המגיזולוגיסט מנסה לנתק קשרים רגשיים עם לטה, אבל מתברר כי היא ממשיכה להופיע בעקבות כך שהיא צריכה עזרה לדמבלדור.

ג'וני דפ הוא גרינדלוולד
ג'וני דפ הוא גרינדלוולד

אמנם ניוט סולק מהוגוורטס, אך הרבה יזכרו כי דמבלדור התווכח כנגד סילוקו מבית הספר, ונראה כי יש ידידות רבה ביניהם. ייתכן שדמבלדור יזדקק לידע של ניוט באובסקריאלס, בהתחשב בעובדה שגרינדלוולד ניסה לרתום את הכוח שהיה בקרדנס. אם נחשוב על התאוריה שאחותו של דמבלדור, הייתה אובסקריאלס, ייתכן וגרינדלוולד ישתמש באריאנה לצורך הבסתו של דמבלדור? אף על פי שאריאנה היא מתה באותה תקופה שמתרחשת Fantastic Beasts, אנו יודעים מעבודתו של ניוט שזה אפשרי לשמור אובסקריאלס בלי הגוף המארח שלו. האם גרינדלוולד יצליח להתמודד עם זה או שמא ילד נוסף יהיה בסכנה ממנו?

עזרא מילר הוא קרדנס ברבון
עזרא מילר הוא קרדנס ברבון

עוד המון שאלות נותרו, איך טינה משתלבת בחיי ניוט כשנתיים אחרי הפגישה האחרונה שלהם בניו יורק, ואיך קוויני וג'ייקוב ישולבו אל תוך הסיפור, איך העלילה הגיעה לפריז, מה תוכניתו של קרדנס, איך הוא הצליח להתאושש לאחר שנהרג כביכול בניו יורק על ידי ה-MACUSA? המון שאלות נותרו ואני סבור כי יענו על רובן בסרט הבא, ואם לא, אז בשאר הסרטים הבאים שייצאו.

Fantastic Beasts And Where To Find Them 2 יצא אל בתי הקולנוע ב-16 לנובמבר 2018.

מתרגשים לקראת הסרט הבא בסדרת סרטי Fantastic Beasts? כתבו לנו בתגובות למטה!

 

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר תגובה