בית / חדשות / שיפורים משמעותיים במהירות הורדת תכנים ב-Xbox?
xbox one s

שיפורים משמעותיים במהירות הורדת תכנים ב-Xbox?

שים גם 1000 מגה, כבל תת-ימי יש לך? משתמשי Xbox One כבר נהנים ממהירות הורדה גבוהה במיוחד בעדכון החדש לקונסולה

מכירים את זה שמהירות האינטרנט שלכם היא גבוהה מאוד, אבל כשאתם מנסים להוריד משחק, הרחבה או עדכון לקונסולה, הם יורדים בקצב איטי יותר? אז נראה שגם החברות הגדולות – Microsoft ו-Sony כבר שמות לב לנושא, אחרי שחברת Sony שיפרה משמעותית את מהירות ההורדה בקונסולת ה-PlayStation 4 Pro, הגיעה תורה של Microsoft – והיא לא נשארה חייבת; היא הוציאה לפני שלושה ימים (14.12.2016 – יום רביעי) את העדכון חדש לקונסולות ממשפחת ה-Xbox One, המשפר משמעותית את מהירות ההורדה בקונסולות.

ובואו נעבור לקצת מספרים; העדכון החדש אמור לשפר את מהירות ההורדה שלכם בקונסולה בכ-40% במידה והרשת שלכם (כבל LAN או חיבור אלחוטי WLAN) במהירות של עד כ-100 מגה-ביט לשנייה, ולשפר את מהירות ההורדה שלכם עד 80% במידה ומהירות החיבור שלכם גבוהה מ-100 מגה-ביט לשנייה. מדובר בנתונים מרשימים ביותר, שכן שינויים מינוריים כאלו משפיעים רבות על חווית המשתמש.

אז לפי פרטים אלו – נראה כי שתי ענקיות הטכנולוגיה בהחלט מצמצות פערים, ובתחרות על שליטה בשוק הקונסולות, שצמודה מתמיד, אין מנצח, לפחות לא בינתיים. מידע נוסף על העדכון החדש לקונסולה, תוכלו למצוא באתר הרשמי של Xbox, כאן.

מה דעתכם על העדכון החדש של חברת Microsoft לקונסולת ה-Xbox One? אהבתם? שתפו אותנו!

אודות .

.

השאר תגובה