בית / חדשות / Assassin's Creed: טרילוגיה בדרך?

Assassin's Creed: טרילוגיה בדרך?

Assassin's Creed הסרט אוטוטו כאן, לאחר המון סרטים המבוססים על משחקי וידיאו שלא שרדו אף לא סרט אחד בקופות, האם זהו הסרט שיגרום לתעשייה להשתנות? במאי הסרט – ג'סטין קרוזאל מתכנן לשבור את הקללה הזו ולהביא סרט המבוסס על משחקי וידיאו שהוא טוב.

אם בכוונתם להפוך את Assassin's Creed לטרילוגיה, הם יצטרכו להרוויח היטב בקופות. מייקל פסבנדר (כוכב הסרט), מקווה בעצמו שהכל ילך חלק. את תקוותו, הוא שיתף בראיון שנערך עם האתר Cinema Blend, הנה ציטוט מהכתבה על מה שאמר בנושא:

"זהו סוג של סיפור המקור של הסיפור שלו. יש לנו רעיון מה יקרה איתו במהלך שני הסרטים הבאים. דיי בנינו רעיון מקיף עבור שלושה סרטים. נחכה ונראה איך אנשים יגיבו לזה {לסרט}, אבל יש לנו רעיון לאן הוא ילך הלאה, בוודאות."

פוסטר הסרט: "Assassin's Creed"
פוסטר הסרט: "Assassin's Creed"

החדשות הבאות לאחר שהבמאי דיבר על תקופת זמן פוטנציאלית עבור סרט ההמשך. עם ההצהרה של פסבנדר שטרילוגיה מתוכננת מציעה את האפשרות שלא רק פסבנדר יחזור לסרט ההמשך, אלא רוב צוות השחקנים שמשחק איתו בסרט הראשון, יחזור להמשכי הסרטים – צוות השחקנים כולל את ג'רמי איירונס, מריון קוטיאר וגם את מייקל ק. וויליאמס – אשר חתמו על חוזים שישאירו אותם בסרטים כל עוד הדמויות שלהם עדיין חיות.

Assassin's Creed (אמונת המתנקש) ייצא אל בתי הקולנוע ב-5 לינואר 2016.
מתרגשים לגבי יציאת הסרט עצמו? חושבים שלהפוך את הסרט הזה לטרילוגיה הוא רעיון חכם? כתבו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

תגובה אחת

  1. 5 לינואר 2017…

השאר תגובה