בית / חדשות / Lord Of The Rings: דיוויד בואי נשקל לגלם את גנדלף

Lord Of The Rings: דיוויד בואי נשקל לגלם את גנדלף

מוקדם יותר השנה, השחקן דומיניק מונאהן (LOTR) דיבר על איך דיוויד בואי כמעט עשה אודישן לתפקיד של אלרונד או גנדלף בסדרת סרטי Lord Of The Rings של הבמאי פיטר ג'קסון.

במאי הליהוק אישר את הדברים, לפי איימי האברד, פיטר ג'קסון רצה את בואי לתפקיד גנדלף. עם זאת, האברד אמרה כי בואי לא נבחן לתפקיד שהלך ישר לאיאן מק'קלן. בואי היה עסוק מדי, הוא מעולם לא עשה אודישן. "הוא היה לא זמין." האברד אמרה בראיון שנערך ל-Huffington Post. "זו הייתה שיחה מאוד קצרה עם כריס אנדרוז האגדי ב-CAA. אני כן מאמינה כי {דיוויד בואי} הלך ושר לכולם ב- Millennium party. זה היה ערב השנה החדשה ב-1999, אותה שנה בה הסרט הצטלם, הוא הלך לשם ובידר את כולם, אך הוא מעולם לא עשה אודישן, זה בוודאות."

"עודדנו אותו," היא הוסיפה. "אני די בטוחה שזה היה הרעיון של פיטר ג'קסון בשבועות הראשונים של ההפקה, הוא היה האחד שהוא תמיד הסתקרן לגביו, התקשרנו לכריס, אך {בואי} היה עסוק מדי."

אמנם כמובן שדיוויד בואי בסוף לא היה בשר הטבעות כגנדלף, אך עדיין ממש מעניין מה היה קורה אם הזמר האגדי דיוויד בואי היה לוקח את תפקידו של גנדלף, באיזה אופן זה היה משנה את סדרת הסרטים, ויחסי הצופים אל הדמות.

מה אתם חושבים על ליהוק שכזה? כתבו לנו את דעתכם בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר תגובה