בית / חדשות / Final Fantasy 15 – פרטים חדשים נחשפים
Final Fantasy XV

Final Fantasy 15 – פרטים חדשים נחשפים

Final Fantasy 15 – הרחבה ראשונה תגיע החודש, וגם נחשף מידע חדש על מצב משחק לשחקן יחיד

מרבית המשחקים שנראה, ובדגש על משחקי ה-AAA, יקבלו את ההרחבות שלהם, בדרך כלל בשלב מאוחר בהרבה לאחר יציאתם, קחו לדוגמא את Battlefield 1, הכותר החדש בסדרת המשחק המפורסמת של EA ו-DICE, הוא יצא לפני כמעט חודשיים, ולמרות הדיבורים על ההרחבה הראשונה, יקח עוד יחסית הרבה זמן עד יציאתה. ואיפה Final Fantasy נכנס לתמונה? אמנם עבר פחות מחודש מאז יציאתו של המשחק Final Fantasy XV (או 15, לבחירתכם), שיצא ב-19 בנובמבר השנה, אבל הדבר בהחלט לא מנע מן מפתחת ומפיצת המשחק – Square Enix, להכריז על ההרחבה הראשונה שתגיע למשחק וגם להוציא אותה – עוד החודש.

ההרחבה החדשה, שתיקרא "Holiday Pack", תצא בעוד חמישה ימים (22 בדצמבר, יום חמישי) ותהיה חינמית, משמע שכל בעלי המשחק יוכלו להורידה בחינם לגמרי, אך במידה וקניתם את ה-Season Pass למשחק, תוכלו לקבל עוד שלל תכנים נוספים, ללא עלות.

ובעוד שהביקורות על המשחק נעות בין "מצוין", ל-"גרוע", כעת נשפך אור חדש על הפקת מצב המשחק המיועד לשחקן יחיד (Single-Player), השחקן ריי צ'ייס המשחק את הדמות Noctis במשחק, מוסר מידע שלא ידענו על קמפיין המשחק. ולפי דבריו – כמעט ולא היו כלל קטעים שירדו בעריכה (Cut Scene), כן, נשמע דיי מוזר, בהתחשב בכך שמרבית המשחקים וגם מרבית התכנים שאנו רואים כיום על המסכים – עוברים כמויות כה רבות של ליטושים, חיתוכים ועריכות, שכבר אי אפשר להבחין בין סצנה למשנתה שירדה בעריכה.
בין הדברים שמסר, אמר: "עד כמה שאני יודע, כמעט ושום חלק משמעותי באמת לא ירד בעריכה".

עדיין משחקים במשחק הקודם בסדרה? (Final Fantasy XIV), במסגרת איוונט חדש במשחק שימשך עד ה-31 בדצמבר, עוד שבועיים בדיוק ויצא לפני יומיים תוכלו לקחת חלק בחגיגות האירוע העונתי של המשחק, תוכלו לקבל שלל פריטים חדשים בין היתר.

אודות .

.

השאר תגובה