בית / חדשות / Gotham City Sirens – מי הן? והאם יש מקום לויל סמית’ ומייגן פוקס?

Gotham City Sirens – מי הן? והאם יש מקום לויל סמית’ ומייגן פוקס?

הארלי קווין, Catwoman ו-Poisen Ivy הן ה-Gotham City Sirens, שלישית הבנות הכי מסוכנת וכיפית ב-DC Comics ומסתבר שמייגן פוקס וויל סמית’ גם רוצים להצטרף.

ה-Gotham City Sirens הן שלוש נבליות מגות’אם, העיר של באטמן, שמחליטות לעשות את הגיהנום לאביר האפל בזמן שהן דואגות אחת לשניה ומכייפות כל היום. בכתבה קודמת שלנו, דיברנו על איך השיתוף בין הדמויות התחיל ולמה אפשר לצפות בסרט החדש, אבל לא נכנסנו לפרטים מי הן הנשים שישבו את ליבנו לפני שיעקרו אותו ויזרקו אותו לכלבים (או חתולים, תלוי באישה), אז תכירו אותן.

Harley Quinn

המטורללת המאוהבת של הג’וקר, הוצגה פעם ראשונה בסדרה המצוירת Batman : The Animated Series ומאז קיבלה קומיקסים משלה והפכה להיות אייקון ביקום של באטמן.
לאלו מכם שלא ראו את סיפור המקור שלה מוצג ב-Suicide Squad, הדוקטור Harleen Frances Quinzel עבדה במוסד לחולי נפש ארקהם והייתה הפסיכיאטרית של הג’וקר שבסוף שבה את ליבה והפך אותה לעוזרת שלו. היא נוטה להשתמש בכלי נשק ליצניים כמו בן זוגה (שיניים נושכות,פטיש קרנבל, פצצות דובדבן ועוד…) אבל הראתה חיבה מסוימת לכלי נשק חמים רגילים כמו M-16,עוזי וכל מה שיעשה את העבודה. לפי צוות ההפקה, הסרט Gotham City Sirens נעשה כסרט המשך בשביל הדמות הארלי קווין אחרי התגובות החיוביות שקיבלה הדמות בסרט Suicide Squad.

gothm-city-sirens-harley

Poison Ivy – Pamela Isley

Poison Ivy, הידועה כהטרוריסטית הסביבתית הכי ידועה ומסוכנת בעולם, הופיעה פעם ראשונה ב-Batman #181 ומאז הייתה סמל לצרות עבור האביר האפל וסמל תשוקה.
בקומיקס היה לדמות הרבה סיפורי התחלה, כל פעם קיבלה את כוחותיה בדרך אחרת, בפרסומים קודמים נעשו בה ניסויים שיצרו אותה אבל בגלל שנראה ש-DC הולכים על ה-New 52 כהבסיס לסרטים שלהם אז נניח שסיפור הרקע שלה יהיה דומה, פאמלה אייסלי נולדה עם מחלת עור בעייתית ואביה רצח את אמא שלה כשהייתה קטנה, כאשר גדלה השיגה עבודת התמחות במשרדי Wayne Enterprises במחלקה הביו-כימית בפיתוח מוצרים קוסמטים וריחניים, היא פוטרה אחרי שהציעה לברוס ויין (באטמן) לפתח כימיקאלים שיכולים לשלוט באנשים ולוותה החוצה מהבניין בזמן שבטעות שפכה על עצמה כימיקאלים שעבדה איתם ונתנו לה את היכולת לשלוח בכל הצומח וחסינות נגד וירוסים ורעלים.

הדמות נראתה על המסך הגדול בעבר בזוועה הקולנועית Batman & Robin, אותה שיחקה אמה טורמן, בצורה מגוכחת אך מאוד נכונה לקומיקס, אבל Poison Ivy בקומיקס ובסדרה המצוירת הרבה יותר מפתה וקטלנית ותמיד מתחמקת מידיו של האביר האפל.

gotham-city-sirens-ivy

Catwoman – Selina Kyle

הותיקה ביותר מבין ה-3, Selina Kyle הופיעה פעם ראשונה ב-Batman #1 בשנות ה-40 ומאז הייתה נבלית, גיבורה ואהבת חייו של האביר האפל.
הסיפור לאורך כל הקומיקס נשאר אותו דבר, גנבת תכשיטים מומחית שאוהבת יוקרה ודברים נוצצים, היא מומחית באקרובטיקה, פריצת מנעולים ומשתמשת בשוט בצורה קטלנית. כל פעם באטמן עומד ללכוד אותה ולהסגיר אותה למשטרה היא מפתה אותו וחומקת מידיו, אבל היא בעצמה מתאהבת באביר האפל ונוצרת ביניהם יחסי האהבה-שנאה הכי מסובכים והפכפכים שבהסטוריה של הקומיקס, אפילו שהיא בטח כלל מראה לכולם שהיא אנוכית ודואגת תמיד רק לעצמה, היא מספר פעמים עשתה את הדבר הנכון וסיכנה את חייה להציל את אהובה.

בקולנוע בעבר שיחקה אותה מישל פייפר שעשתה עבודה די טובה כשהייתה בתחפושת ופחות כשלא, גם היא וגם האלי ברי שזו אפילו לא אותה דמות אז אני לא מחשיב אותה Catwoman, נהפכו להיות הדמות אחרי שנדחפו למוות על ידי הבוס שלהם וחתולים החזירו אותם לחיים, בקומיקס אין דבר על-טבעי ב-Selina Kyle, לכן מי ששיחקה אותה הכי טוב עד כה בקולנוע היא האן האת’ווי ותפסה בדיוק את המניעים והמקור של הדמות.

 

gotham-city-sirens-catwoman

עד כה אין יותר מדי פרטים על ליהוק של הבנות, חוץ מהארלי קווין שאותה תשחק כמובן מרגו רובי שכבשה את ליבם של המפיקים וקהל מספיק בשביל שיעשו סרט המשך בכיכובה. אחת השמות שעלו עבור אחת הבנות היא מייגן פוקס, השחקנית ששיחקה עד כה ברובוטריקים ובצבי הנינג’ה את עצמה (היא לא שיחקה את אפריל אוניל זה בטוח), ככל הנראה הזמינה קומיקסים ספציפים של הארלי קווין, Harley Quinn #14, #17 ו-#38, בשני הגליונות הראשונים יש קשר בין הארלי ל-Poison Ivy.
למרות שזה בדרך כלל לא ממש אינדיקציה להאם שחקן מעוניין בתפקיד או לא אבל פוקס שלחה את הקומיקסים לכתובת שלה בצוות ההפקה Warner Bros שמפיקים את הסרט ועוד ב-2014 אמרה שהיא מעוניינת לשחק אותה. אני אישית מקווה שזה לא הולכת להיות פוקס, למרות שרוב הסיכויים המרכז של הסרט הולכת להיות הארלי קווין, הכימיה שלה עם האחרות זה צריך להיות המניע בסיפור וכבר ראינו שפוקס לא משחקת טוב עם אחרים.

מישהו נוסף שהראה עניין בסרט הוא ויל סמית’, השחקן כיכב בתור Deadshot ב-Suicide Squad והיה אחד הדברים הטובים ביותר בסרט. סמית’ בראיון ב-MTV אמר כי במקרה ומרגו רובי תבקש ממנו, הוא יישמח לחזור בתור Deadshot ב-Gotham City Sirens, הוא אומר:

הייתי בטוח אוהב להיות בסרט. אני אוהב את מרגו רובי, הייתי עושה כל מה שהיא הייתה רוצה.

הציטוט לקוח מהסרטון הבא.

מה שההפקה יחליטו בסוף מבחינת ליהוק תלוי בהם אבל הם צריכים להיות זהירים ולמצוא 3 שחקניות בעלות כימיה טובה, זה לא רק למצוא שמות גדולים ובין אם להכניס את ויל סמית’ לסרט, זה יכול להיות תוסף נחמד ואזכור של הסרט הקודם אבל לא לגנוב מתשומת הלב של הסרט, הפוקוס צריך להיות על שלוש הבנות המסוכנות של גות’אם.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *