בית / חדשות / Pokemon GO לא יגיע ל-Apple Watch בסוף?
Pokemon GO

Pokemon GO לא יגיע ל-Apple Watch בסוף?

אכזבה: אז האם למרות הכל Pokemon GO לא יגיע ל-Apple Watch?

דיווחים שצצים ברשת בימים אלו מעלים תיאוריה כי המשחק המפורסם Pokemon GO שכבר כבש את כל העולם באהדה רבה, לא יגיע אל השעון החכם של חברת Apple, ממקור בחברת Niantic – מפתחת המשחק, נמסר כי החברה "נטשה את פיתוח המשחק עבור השעון". הסיבות – לא ממש ברורות.

נוותר על ציד פוקימונים?
נוותר על ציד פוקימונים?

אלו שצפו בשידורים החיים של חברת Apple ברשת החברתיות בספטמבר ולא דילגו על אף פרט או שצפו באירוע לאחר מכן, סביר להניח שהיו שמים לב לחלק מן המצגת של החברה, שהוקדש עבור המשחק המצליח, Apple הודיעה כי בשיתוף פעולה עם Niantic, תוציא גרסה מותאמת של המשחק Pokemon GO לשעון החכם החדש שלה, ה-Apple Watch, והתוכנית הייתה שתוכלו לראות מידע על אופן הפעילות שלכם במשחק ולחפש פוקימונים בסביבה, אך במידה וראיתם פוקימון ורציתם לתפוס אותו – היה עליכם להוציא את מכשיר ה-iPhone שלכם ולתפוס אותו ממנו. הדבר אולי נשמע קצת מסורבל – אבל היי, זה עדיף מכלום, וסביר להניח שאם היה אפשר לתפוס את הפוקימון מן המסך הקטן של השעון – זה היה יכול להיות לא נוח, כי מי רוצה לעשות פעולות שכאלו ממסך שקוטרו הוא כ-4 סנטימטר?

אז תשובה מחברת Niantic – לא קיבלנו, והתוכנית המקורית היתה כי האפליקציה תצא עוד השנה, אבל כשהשנה נגמרת עוד שבועיים, ואין שום תשובה בנושא, לא משנה כמה אופטימיים נהיה – כנראה שהשנה כבר לא נראה את התוכנית של Apple יוצאת לפועל.
מה דעתכם בנושא? מאוכזבים? לא ממש מפריע לכם? מוזמנים לשתף!

אודות .

.

השאר תגובה