בית / חדשות / Avengers: Infinity War מתחיל צילומים חודש הבא

Avengers: Infinity War מתחיל צילומים חודש הבא

Avengers: Infinity War, הסרט שיאחד את כל הכותרים של Marvel ויביא לשיא את עלילת ה-Infinity Stones מתחיל צילומים בינואר 2017.

Avengers: Infinity War, הסרט הכי מצופה של Marvel שחולק ל-2 חלקים, מתוכנן להביא לסיום את עלילת ה-Infinity Stones שהתחילה עוד בסרט הראשון של הנוקמים מ-2012, The Avengers, כשראינו פעם ראשונה שניים מה-Infinity Stones, אפילו שלא ידענו שזה מה שהם, השרביט של לוקי וה-Tesseract ו-Marvel כבר אז חשפו לנו את הנבל שיהיה בסרט העתידי לצאת בסצינה בסוף הכתוביות, Thanos.

כפי שאמרנו, סיפורי ה-Infinity Stones התחילו עוד ב-2012 ועד כה ראינו את כולם חוץ מאחת כתומה. לאלו מכם שלא עקבו או לא מכירים את ה-Infinity Stones, האבנים הן הדבר הכי חזק ביקום של Marvel, כל אחת מהם שולטת ביסוד של היקום ויחדיו מאפשרות כוח אלוהי.

האבנים הן דעת, מציאות, כוח, נשמה, זמן וחלל, עד כה ראינו את כולן חוץ מאבן הנשמה שצבעה כתום בסרטים. אבן הכוח (סגולה) הייתה האבן הראשונה שאושרה כ-Infinity Stone בשומרי הגלקסיה כאשר רונן (הבחור הכחול עם הפטיש) התכוון להשתמש בה להשמיד כוכב, אבן הדעת (צהובה) היא האבן שהייתה בשרביט של לוקי שבה השתמש לשלוט במוח של אנשים אחרים והאבן נמצאת כעת על המצח של The Vision, אבן הזמן (ירוקה) נראתה בסרט האחרון שיצא ל-Marvel במדליון שדוקטור סטריינג השתמש כדי לנצח את השד Dormammu, אבן החלל (כחולה) היא ה-Tesseract, הקוביה הכחולה ב-The Avenger, שהשתמשו בה לפתוח שער לחלל ואבן המציאות (אדומה) היא ה-Aether, החומר האדום שהשפיע על כוח המשיכה והמציאות עצמה ב-Thor : The Dark World.

avengers-infinity-war-gems

האבנים שונות בצבען מהקומיקס אבל אפשר לראות שהאבן הנותרה היא אבן הנשמה שצבעה אמור להיות כתום, רוב הסיכויים האבן תופיעה בסרט הראשון של Avengers: Infinity War או ב-Thor : Ragnarok, הסרט הבא של Marvel שראינו רמיזה אליו כבר בסוף של Doctor Strange.

נכון לעכשיו, אירוע ה-Infinity War אמור להיות הכי גדול של Marvel ולצרף את כל הדמויות שלהם מכל הסרטים עד כה, אפילו את שומרי הגלקסיה, כל גיבורי העל של Marvel צריכים להתאחד על מנת לעצור את Thanos.

ההפקה מתוכננת להתחיל ב-23 בינואר וזו תהיה ההפקה הכי גדולה של Marvel עד כה, אני לא יכול לחכות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה