בית / חדשות / Pirates Of The Caribbean 5 עלולים להחזיר את {ספוילר}

Pirates Of The Caribbean 5 עלולים להחזיר את {ספוילר}

{ספוילרים לקראת הסרט הבא של Pirates Of The Caribbean}

סאגת Pirates Of The Caribbean היא נכס ענק עבור אולפני Disney אשר החליטו להחיות את הסאגה לסרט נוסף בשנת 2017 הקרוי Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales , והוא יהיה הסרט החדש בסדרה המחזיר את דמותו של ג'וני דפ – קפטן ג'אק ספארו. הפעם, מצטרף השחקן חאוויר ברדם בכדי לשחק את קפטן סאלאזר.
תקציר הסרט הרשמי בעברית:

"קפטן ספארו מוצא את עצמו בהרפתקה חדשה, לאחר שאיבד את מזלו, רוחות של ביש מזל נושבות לכיוונו כשרוחות רפאים של פיראטים בהנהגתו של יריבו העתיק והנורא קפטיין סאלאזר (ברדם) בורחות ממשולש השטן ונחושות להרוג כל פיראט בים… כולל אותו. תקוותו היחידו של קפטן ג'ק היא קלשונו של פוסידון, חפץ עתיק יומין המעניק לאוחז בו שליטה על כל הימים."

אושר כי אורלנדו בלום יחזור לשחק בסרט הזה כוויל טרנר, וכפי שבלום אמר בעבר, איך שהוא מבין זאת, היחסים בין וויל לבנו המתבגר יהיו תפקיד מפתח בעלילת הסרט. כרגע זה מאוד ברור שאשתו של וויל ואם הבן, אליזבת' סוואן המגולמת על ידי קירה נייטלי, תחזור לסרט Dead Men Tell No Tales.

Pirate

TooFab דיווחו כי נייטלי אכן הצטלמה לסרט הזה בצילומים חשאיים. עם זאת, ייתכן כי הצילום שלה לא משמעותי בהכרח. TooFab דיווחו כי דמותה של נייטלי "תופיע כהופעת אורח בזמן כתוביות הסיום", אבל זה רק אומר שככל הנראה דמותה תופיע כהצצה אל פיתוח הדמות בסרט השישי שיצא אחרי Dead Men Tell No Tales.

לא מזמן, אחד משחקני הסרט אשר מופיע בטיזר, אמר כי הסרט מספר על "איש צעיר הרוצה להתחבר מחדש עם אביו, דיווי ג'ונס.", וזה מסביר המון על מדוע אליזבת' תופיע רק בכתוביות הסיום, כי הרי מותר להם להפגש רק פעם בעשר שנים, וזה מוביל את בנם למסע אחר חיפוש וויל אביו, המשרת כדיווי ג'ונס.

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales ייצא אל בתי הקולנוע ב-25 למאי 2017.
אוהבים את סאגת שודדי הקאריביים? כתבו לנו בתגובות למטה!

אודות רועי נגן

רועי נגן
אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

השאר תגובה