בית / חדשות / המשחק הלא רשמי ל-Suicide Squad בוטל!

המשחק הלא רשמי ל-Suicide Squad בוטל!

נראה כי החברה WB Montreal (כן, זאת שאחראית ליצירת המשחקים מבית Warner Bros.), לא תוציא אחרי הכל משחק ל-Suicide Squad, שכולנו שמענו עליו לפני דיי הרבה זמן, למרות הכל. במקום זאת, מסתבר שהחברה מעדיפה להתמקד ביצירת משחק נוסף לגיבור הקומיקס האהוב Batman, שגם עליו יצאו שמועות (וגם כתבנו על כך).

האתר Kotaku שטען בעבר כי אחד המקורות שלו אישר כי החברה עובדת על משחק ל-Suicide Squad במשך שנתיים, עכשיו מדווח כי אותו מקור מסר שהחברה הפסיקה לפתח את המשחק, כי הוא לא הצליח להרשים את המנהלים הגדולים.
לפי השמועות, החברה תעבוד על המשחק הבא שלה. הפרוייקט האחר הוא עבודה על משחק חדש לסדרת המשחקים של Batman, שתתמקד בדמותו של Damien Wayne. החברה WB Montreal שהוקמה בשנת 2010 ומאז אחראית על משחקים כמו Batman: Arkham Origins וגם על ה-DLC של שנה שעברה, Batman: Arkham Knight, כך שאנחנו יודעים שהיא יכולה לעמוד במשימה. כמובן שהכל לא רשמי, ואנחנו רק יודעים שהם כן עובדים על משחק גדול מסוג AAA במטרה לפתח ולהגדיל את היקום של DC. כרגע אנחנו רק מקווים שנראה את המשחק, כל משחק, בקרוב!

אודות שי כסיף

שי כסיף
שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

השאר תגובה