בית / חדשות / Assassin's Creed The Ezio Collection מקבל עדכון חדש

Assassin's Creed The Ezio Collection מקבל עדכון חדש

אוסף המשחקים של אציו לקונסולות הדור הנוכחי, הלוא הוא Assassin's Creed The Ezio Collection, מקבל עדכון המתקן את בעיית הפנים המוזרות.

המשחק Assassin's Creed The Ezio Collection, אוסף המשחקים Assassin's Creed II, Assassin's Creed Brotherhood ו-Assassin's Creed Revelations עבור קונסולות הדור הנוכחי, קיבל סוף כל סוף כחודש לאחר יציאתו תיקון עבור בעיית הפנים המוזרות.
בפרטי העדכון נכתב, כפי שפורסם על ידי Eurogamer, שתוקנה הבעיה שבגללה "הופיעו פנים מוזרות ב-Assassin's Creed II, Sequence 1 Memory 1".
על הבעיה בוודאי שמעתם, כי היא בהחלט עשתה גלים ברשת לאחר שערכו השוואה בין הפנים שמופיעות בגרסה המקורית לפנים המחרידות הללו.
כיצד הבעיה הזו נגרמה ? ובכן, בכדי לענות על השאלה הזו עלינו לדעת 2 פרטים מאוד חשובים על המשחק ועל האוסף.
הדבר הראשון הוא החידוש עצמו, שכלל לא הכיל טקסטורות חדשות אלא רק רץ טוב יותר וכל הטקסטורות בו מעט בהירות יותר מהמקוריות, מה שגורם למשחק להיראות טוב יותר מהמקור.
הדבר החשוב השני הוא האופן בו Assassin's Creed II עובד. בקטעי המעבר של המשחק, מנוע המשחק מגריל את הדמויות הנמצאות ברקע. הכוונה היא שבעצם, אם נצפה באותה סצנה שוב ושוב (אם נשחק בקטע מסוים שוב ושוב ונצפה בסצנה הספציפית), הדמויות שיופיעו ברקע לא יהיו אותן דמויות.
לפי הסרטון המדובר, מראים השוואה בין 2 דמויות שכאמור כלל לא דומות אחת לשנייה, אך אם נחשוב על כך, הן לא דומות לא בגלל בעיות בחידוש אלא בגלל העובדה שזה כלל לא אותו פרצוף!
הפרצוף המקורי כנראה מופיע אף הוא במשחק המקורי, אך כנראה שבמשחק המקורי לא הבחנו בו משום שהוא היה מעט חשוך.
ואם כבר ב-Assassin's Creed עסקינן, הסרט העוסק במשחק בכיכובו של מייקל פסבנדר יוצא היום ברחבי העולם וייצא לאקרנים בישראל ב-5 בינואר ול-Ubisoft יש בהחלט ציפיות שהסרט יוכיח שסרטים על משחקי מחשב לא בהכרח גרועים.
מה דעתכם? האם אתם שמחים על העדכון? האם תתגעגעו לפנים המלחיצות? מה הציפיות שלכם מהסרט? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *