בית / חדשות / Amityville: The Awakening נדחה לקיץ הקרוב

Amityville: The Awakening נדחה לקיץ הקרוב

Amityville: The Awakening, הסרט השבעה עשר בכותר הסרטים Amityville, נדחה במהלך מוזר מחודש הבא ליוני שנה הבאה.

חברת Dimensions הכריזה כי היא דוחה את הסרט Amityville: The Awakening מה-6 בינואר, חודש הבא, ל-30 ביוני 2017, במהלך שנראה מאוד מוזר מצד הסטודיו, הרי זה דחייה של סרט גמור, אבל האם יש סיבה חבויה למהלך המאוחר של החברה?

הסרט בעל השם הגנרי מהז'אנר הגנרי של אימת בית רדוף ורוחות, אפילו שהוא עוקב אחר סדרת סרטים שהתחילה את דרכה ב-1979 שמבוססת על אירועים אמיתיים והוזכרה בסרט The Conjuring 2, נראה מתאים לעונה היבשה של הקולנוע בינואר עם התמודדות מול סרטים כמו Underworld : Bloodlines, אבל ככל הנראה חברת Dimensions מאמינה בסרט החדש שלה על ילד רדוף והחליטה לדחוף את הסרט לעונת סרטי הקיץ, מציבה אותו מול סרטים כמו Despicable Me 3 באותו הסוף שבוע וסרטים כמו Wonder Woman, The Mummy, World War Z 2 ורובוטריקים באותו החודש.

המהלך נראה טפשי, לנסות לקחת סרט אימה גנרי כל כך ולהציב אותו מול סרטי Blockbusters של הקיץ, אבל יכול להיות כי המהלך, שנקרא Counter Programming, ישתלם לסטודיו בסוף. Counter Programming נעשה מספר פעמים על ידי חברות אחרות בעבר, הזזת סרט לתאריך בו הוא יוכל לתת לקהל הרחב משהו שונה מכל דבר אחר שיוצא באותו הזמן, המהלך עבד בעבר עבור סרטים כמו Pitch Perfect 2 ו-Spy שהתמודדו מול ענקים בעונת הקיץ וככל הנראה Dimensions חושבים כי הם ירוויחו מהמהלך המסוכן הזה, יכול להיות כי הם מצפים מאנשים שלא ירצו לראות סרט אנימציה משפחתי באותו סוף השבוע וילכו למשהו קיצוני בכיוון ההפוך כמו Amityville: The Awakening.

למרות שכפי שניתן לראות בטריילר, הסרט כולל מספר שחקנים די מוכשרים כמו Jennifer Jason Leigh, Jennifer Morrison ו-Cameron Monaghan, עדיין יש לסרט את אותה התחושה של כל סרט אימה בו המשפחה עוברת לבית חדש בלי שהם ראו אותו קודם או בדקו קצת רקע עליו (למשל 17 המקרים הקודמים שקרו בו, אני בטוח שזה מופיע בעיתון איפשהו), מחכים לגופה הראשונה להופיע ורק אז מחליטים לעזוב,אבל יאמר לזכותו של הסרט הפעם הרוחות לא משתלטים על ילדה קטנה אלא על ילד צמח אז לפחות הם הולכים על משהו קצת שונה ואפשר להגיד שיש סיבה לכך שהם לא עוזבים כי הוא משותק למיטה.

האם ההימור של הרגע האחרון של Dimensions חכם או שהסרט יגרום להם לעצור את הסדרה סוף סוף במספר 18? נגלה בקיץ של 2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה