בית / חדשות / Legion – סדרת עולם האקס-מן מקבלת פוסטר מפוצץ

Legion – סדרת עולם האקס-מן מקבלת פוסטר מפוצץ

Legion, סדרה שבמרכזה מוטנט בעל פיצול אישיות קיצוני, תתחיל בשמיני בפברואר ועד כה יש טריילר ופוסטר חדש מפוצץ, פשוטו כמשמעו.

Legion, סדרת ה-live action הראשונה מעולמם של האקס-מן ובשיתוף יחד עם Marvel צפויה להגיע בפברואר שנה הבאה, בראשה עומד יוצר סדרת זוכת הפרסים Fargo, המפיק Noah Hawley, שמביא לנו את הספין המקורי על יקום המוטנטים מבית FX.

אם עוד לא ראו את הטריילר, הדמות הראשית שלנו היא דיויד (אותו משחק Dan Stevens), סכיזופרן שאושפז במשך שנים במוסד פסיכיאטרי, כל יום אותו דבר,שקט ורגוע, עד שהוא פוגש מטופלת חדשה (Rachel Keller מ-Fargo) וכל העולם שלו מתהפך, מה שגורם לו לחשוד בעברו ומחלתו.

אפילו שהסדרה מבוססת בעולם האקס-מן, אפשר לראות מהטריילר שהפוקוס פה הוא לא הכוחות על והגיבורים, הפוקוס הוא על דיויד והאירועים המתרחשים בחייו, הוא דמות מורכבת בעלת הרבה מאוד בעיות ויכול להיות שזה מה שמשך את Hawley לפרויקט, הוא מוכשר בלספר סיפורים ייחודים ויוצאי דופן.

אלו מכם שלא יודעים ואולי לא רוצים מיני ספוילר, Legion בקומיקס הוא David Charles Haller, מוטנט הסובל מפיצול אישיות חמור אשר מתגלה כי זהו הכוח שלו, הוא מסוגל לספוג מוטנטים אחרים כתודעות נוספות בגופו וכאשר תודעה אחת היא הדומיננטית ומשתלטת על גופו, הוא משתמש בכוח של אותו המוטנט, לדוגמא בקומיקס הוא ספג טרוריסט בשם Jemail בעל כוח טלפטיה, Cyndi בעלת כוח שליטה ויצירת אש, הוא ספג מוטנט שמסוגל לשכפל את עצמו ומוטנט שיכול לשלוט בזמן. במילים אחרות, David Haller הוא אחד המוטנטים הכי חזקים בעולם האקס-מן ואחד הלא יציבים, כל כך לא יציב שהוא נאלץ להעזר באביו הטלפט שיעזור לו לעשות סדר בתודעות שלו, אביו הוא צ'ארלס אקסבייר, מנהיג האקס-מן והטלפט הכי חזק בעולם, האם הסדרה תתייחס לאילן היוחסין של דיויד? זה עוד לא ידוע.

הפוסטר המדהים של הסדרה ממחיש את העוצמה החבויה בדיויד והמשבר הפסיכולוגי אותו הוא עבור, בו בזמן מראה צבעים ייחודיים שמזכירים מאוד את דפי הקומיקס מהם הגיע, אפשר להרגיש מהפוסטר שזה באמת משהו מיוחד

בין אם הסדרה תנצל את העולם ממנו באה במלואו, עוד לא ידוע, אבל Legion מתמקד בדיויד, הוא הפוקוס שלנו וסדרה שרק מתרכזת בו הולכת להיות מרתקת, תכוננו לפיצול אישיות ב-8 בפברואר 2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה