בית / חדשות / טריילרים להמשכי העונות של The Flash ו-Supergirl

טריילרים להמשכי העונות של The Flash ו-Supergirl

צמד גיבורי העל האהוב עלינו, The Flash ו-Supergirl, מבית CW חוזרים להמשיך את העונות שלהם אחרי הפסקת החורף ובינתיים קיבלנו טריילרים.

גיבורי העל שכבשו את מסך הטלוויזיה השנה חוזרים מהפסקת חג המולד שלהם עם המשך לעלילות העונה ובשיא המהירות, אחרי המפגש האגדי בין ארבע הסדרות של ה-CW באירוע ה-Crossover שסיקרנו, Supergirl ו-The Flash חוזרים לעולם שלהם האישי וממשיכים להתמודד עם הצרות שהשאירו בבית.

טריילר להמשך העונה של Supergirl

רק השנה Supergirl עשתה את המעבר מערוץ ה-CBS לאן שהיא שייכת, אצל ה-CW ועם השינוי ראינו שיפור משמעותי בעלילה, ההפקה, הדמויות והאווירה של הסדרה, יחד עם התוספת הנהדרת שהיא סופרמן לעולם של CW, מה שלא קרה עד כה בסדרות של CW (בגלל שבאטמן וסופרמן כבר מופיעים בקולנוע לקראת ליגת הצדק).

אחרי שסוף אמצע העונה של Supergirl היה הנצחון שלה וה-DEO על CADMUS, אפשר להניח שהמשך העונה יהיה סביב היחסים שלה עם Mon-El והסוד שהוא שומר, נראה שהאיום הבא יגיע מחוץ לכדור הארץ מאשר עליו ו-Supergirl תגיע לכוכב עם שמש אדומה.

טריילר להמשך העונה של The Flash

ביקום מקביל אנחנו חוזרים לבארי ב-The Flash (הגיבור האהוב עלינו) שמתמודד עם עצירת Savitar, אל המהירות, יחד עם החזיונות שראה כי בעתיד אהובתו אייריס תמות. המשך העונה צפוי להמשיך את הזעזוע של בארי על מה שהוא ראה והניסיון שלו לעצור את זה, רוב הסיכויים מסע אל העתיד על מנת למנוע מהאירועים לקרות בכלל, מה שיהיה מעניין זה איך זה ישפיע על עולמו והיחסים בינו לבין שאר הקבוצה אחרי שזעזע להם את החיים עם השינויים שלו בתחילת העונה עם Flashpoint.

לפי הטריילר נצפה לראות את המשך ההתקדמות של קייטלין לצד האפל כ-Killer Frost, סוף סוף לראות את Wally West בתחפושת ה-Kid Flash שקיבל לחג המולד ואת בארי וסיסקו משתפים פעולה על לשנות את העתיד, מה שיהיה מעניין לראות זה האם ההשפעה של בארי על הזמן בסוף יגרום להופעת ה-Black Flash שהוזכר לאחרונה בשמועות.

אם אתם זוכרים, בסוף העונה הקודמת בארי ניצח את Zoom באמצעות רוחות הזמן שרודפים כל מי שמתעסק יותר מדי עם קו הזמן, אחרי שרוחות הזמן תפסו אותו ראינו שהם הופכים אותו ל-Black Flash, הספידסטר שהוא בעצם סוג של מלאך המוות עבור כל הספידסטרים ונשלט על ידי ה-Speed Force, השחקן Teddy Sears ששיחק את Zoom בעונה הקודמת אומר:

Zoom שונה ל-Black Flash, שיש לו מקום רציני במיתולוגיה של The Flash. הוא כמו מלאך המוות עבור הספידסטרים. Andrew Kreisberg, הכותב הראשי, דיבר על האינטרס שלהם בלהחזיר את ה-Black Flash בחלק מסוים בסדרה.

מקור.

למרות שהסיכוי שהשחקן יחזור בעונה הנוכחית הוא קלוש עקב מחויבותו לסדרה 24 : Legacy בערוץ FOX, עדיין הכותבים אולי יכניסו את ה-Black Flash כדמות בלבד לתוך סוף של העונה השלישית או אולי בתחילת העונה הבאה אחרי המשחק הממושך של בארי עם הזמן.

הטריילרים החדשים של המשך העונות של The Flash ו-Supergirl מראים כי מתוכננת לא מעט דרמה ומתח להמשך הסדרות ואני מצפה בקוצר רוח.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה