בית / חדשות / Final Fantasy XV – מצב משחק חדש, תוכן חדש ועוד זמינים כעת
Final Fantasy XV

Final Fantasy XV – מצב משחק חדש, תוכן חדש ועוד זמינים כעת

Final Fantasy XV מקבל מצב משחק חדש, הרחבה חדשה ועוד דברים נוספים חדשים הזמינים כעת.

Final Fantasy XV, הכותר החדש בסדרת Final Fantasy, יצא לאחרונה וכבר מקבל עדכון חדש גדול ומצופה, הלוא הוא עדכון 1.03. עדכון 1.03 הוא עדכון המוסיף אל המשחק את מצב המשחק+, או בשמו המקורי New Game Plus. החוויה החדשה הזו תשקול כ-3.2 ג"ב של עדכון. סביר להניח שגם פריטים מחבילת החגים יהיו זמינים בקרוב מאוד.

מצב המשחק החדש שנוסף מעניק לכם את האפשרות לשכתב את שמירתכם הישנה ולהתחיל את המסע החדש כאשר כל יכולותיכם, נשקיכם, קסמיכם ועוד שהשגתם בשמירה הישנה ימשיכו איתכם אל המסע החדש בשמירה המשוכתבת. בנוסף לכל אלו, גם החליפות שפתחתם ימשיכו איתכם אל השמירה החדשה-ישנה.
יחד עם זאת, הלהב האולטימטיבי (Ultimate Blade) יחזור אל מצבו המקורי וכך גם ה-Regalia.

דבר נוסף שזמין כעת למשחק החדש בסדרת Final Fantasy הוא תוכן הניתן להורדה בשם Holiday Pack (גם הגרסה בתשלום וגם הגרסה החינמית) עבור ה-Xbox One וה-PlayStation 4. אם בבעלותכם יש את ה-Season Pass של המשחק, אתם תוכלו להוריד את 2 הגרסאות בחינם ללא שום בעיה.

הגרסה החינמית כוללת מס' בונוסים, מביניהם: מגילת תווים שמכילה שיר שמחה המספק תוספת AP עבור השגת A+ ב-Offense מחוץ לאימונים, כרטיס הלוקח את השחקן הרחק אל פסטיבל מהנה ומרתק לזמן מוגבל ועוד. הגרסה בתשלום כוללת תכשיט מגן שמעניקה חסינות של הקבוצה לנזקים ידידותיים של קסמים, מכשיר עבור Noctis שמאיץ את חידוש הבר של ה-Tech ועוד. חלק מן הפריטים בחבילות יהיו זמינים בשלב מאוחר יותר (חלקם בינואר 2017).

וכמובן, איך אפשר שלא לדבר על Final Fantasy XV בלי להזכיר את הפסקול המדהים שלו. ובכן, עבור מי שמעוניין להשיג את הפסקול הנהדר של המשחק יכול כעת לרכוש אותו ב-iTunes, Google Play ו-Amazon. בפסקול ישנם כ-96 רצועות שהן מעל כ-5 שעות אורך בסה"כ ומחירו אמור להיות כ-28 דולרים, אך מסיבה מסוימת הוא כרגע זמין ב-Google Play במחיר של 8 דולרים אז למי שמעוניין לקנות במחיר זול יכול לנסות את מזלו.

לאחרונה, החברה אף פרסמה טריילר חדש המציג קטעים מביקורות על המשחק. הטריילר מציג תשבחות שקיבל המשחק ממבקרים באתרים שונים, כאשר ציוני המשחק מוצגים (ובהחלט יש למשחק סיבה טובה להתגאות בציונים) וציטוטים של המבקרים.
מעוניינים לצפות בעצמכם? הסרטון נמצא ממש כאן מתחת.

את ענייני Final Fantasy נסגור עם הכרזת התאריך של ההרחבה החדשה של המשחק הקודם בסדרה, הלוא הוא Final Fantasy XIV. הרחבת המשחק, Stormblood, תשוחרר ב-20 ביוני, 2017. מעוניינים לקרוא עוד על ההרחבה? לחצו כאן לפרטים נוספים.

מה דעתכם עד כה? האם אתם מרוצים מכל ההכרזות החדשות הללו? ספרו לנו בתגובות מה דעתכם.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר תגובה