בית / חדשות / ג'ון וויק טס לרומא וחוזר להרוג בפברואר 2017

ג'ון וויק טס לרומא וחוזר להרוג בפברואר 2017

ג'ון וויק חוזר בסרט המשך והפעם יש לו שבועת דם שהוא חייב לקיים.

במשך העשור האחרון קיאנו ריבס נתן הופעות גרועות אחרי הופעות גרועות, סרטים כמו The Day The Earth Stood Still, 47 Ronin ו-Constantine נקטלו על ידי מבקרים והרבה פקפקו ביכולת המשחק של השחקן והיכולת שלו למשוך צופים למרות ההופעות המדהימות והקלאסיות שלו, ולבסוף כל זה השתנה עם יציאת הסרט ג'ון וויק בשנת 2014.

אחרי שבסרט הקודם ג'ון וויק הרג עשרות אנשים על מה שעשו לכלב שלו, הפעם הוא נוסע לרומא לקיום שבועת דם שנשבע לדמות שמגלם לורנס פישברן (הידוע ביותר כמורפיוס מסרטי מטריקס), וג'ון נאלץ לעזור לו להשתלט על ארגון מתנקשים בינלאומיים מקצועיים בזמן שהוא הורג וטובח כל מי שעומד בדרכו.

הבמאי Chad Stahelski טוען שיהיה פי שתיים יותר אקשן מהסרט המקורי, וקיאנו אמר שיש מצב ועוד סרטי המשך יגיעו בשנים הקרובות, נראה שהוא באמת נהנה לעשות את הסרטים האלו וזוהי בטח הסיבה לכך שהוא כבש את המסך בסרט הראשון, ואנחנו לא יכולים לחכות לראות את הכימיה בין מורפיוס וניאו שוב על המסך הכסוף, אך בתפקידים אחרים לגמרי.

התקשרו לחדרי המתים, ג'ון וויק פרק 2 מגיע ב-10 בפברואר 2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה