בית / חדשות / הליצן Pennywise חוזר בסרט מחודש לספר IT

הליצן Pennywise חוזר בסרט מחודש לספר IT

הליצן הכי מפחיד בהסטוריית הקולנוע, Pennywise, חוזר באדפטציה חדשה לספר הקלאסי של Stephen King.

בשנת 1990, טים קארי, אחד השחקנים הייחודים והמוכשרים של הדור האחרון, הביא לנו למסך הטלוויזיה את הליצן הכי מפחיד בתולדות הוליווד Pennywise, הליצן הרצחני מספרו של אגדת סיפורי האימה Stephen King. כעת השחקן השוודי Bill Skarsgard מאמץ את הדמות בגישה אחרת.

IT, הייתה מיני-סדרה המורכבת משני חלקים המספרת על קבוצת ילדים בעיירה נדחת בשנות ה-60 שמותקפים וסובלים מטרור של ליצן מפחיד בשם Pennywise. הם חוזרים אחרי 30 שנה, כל אחד עם הטראומה שלו, על מנת לעצור את הליצן אחת ולתמיד. המיני-סדרה קיבלה ביקורות מאוד טובות בזמנו וטים קארי קיבל שבחים על האדפטציה של הליצן מהספר.

בסרט החדש, הליצן קיבל מראה פחות מצויר ויותר מחוספס ואפל.. אחראי התלבושות והמייק-אפ Tom Woodruff שעבד על סרטים כמו הטורף ומסע בין כוכבים 3 חשף תמונה של התלבושת המלאה, כאשר השחקן בתחפושת, Bill Skarsgard, ציין כי הליצן החדש ייראה יותר כמו ילד מאשר הליצן הקודם ושהרעיון הוא שהמראה של הליצן משקף את הפחדים של הדמויות הראשיות כילדים.

מי יותר מפחיד? השוואה בין גרסאותיו של Pennywise

התוכניות במקור עבור הסרט היו שהוא ייתרכז רק בחלק הראשון מהרומן של King, בילדות של הדמויות הראשיות והטרור שהם עברו בגלל הליצן, במקרה ויצליח הסרט הראשון אז הסרט השני בו הם מבוגרים וחוזרים לעיירה ייכנס להפקה. למרות זאת, לא ידוע אם זוהי התכנית הנוכחית.

IT הוא אחד מרומני האימה היוצאי דופן של Stephen King, בין אם יאומץ בצורה טובה למסך הגדול או לא, אנחנו הולכים לקבל משהו מיוחד.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה