בית / חדשות / טריילר להמשך העונה של Arrow – שובה של Laurel

טריילר להמשך העונה של Arrow – שובה של Laurel

העונה החמישית של Arrow יצאה להפסקה ואנחנו עוד מחכים לשאלה "איך Laurel חיה?" ובטריילר החדש אנחנו רואים שמשהו פה לא בסדר.

העונה החמישית של סדרת הדגל של גיבורי העל של ה-CW עד כה לא הייתה מדהימה, היא הרגישה איטית לפעמים וחסרת פוקוס. רק לקראת סוף אמצע העונה (ואחרי הקרוסאובר) התחלנו לקבל תמונה ממשית של מי הרע ולאן זה מוביל, ואמצע העונה הגיע לשיא עם הרציחה במשגה של בן זוגה של פליסיטי בידי האקס שלה, אוליבר. כבר חשבנו שזה יוביל לאוליבר בסערת רגשות וכולם לא בוטחים בו אבל קיבלנו דווקא פתרון חד וחלק ואז לורל נחתה בסצנה האחרונה,

אמצע העונה ראתה את הדמויות שלנו מתאבלות על מות השוטר. אף אחד לא מאשים את אוליבר במה שהוא עשה, הוא לא נכנס לדכאון וכמה דברים קורים, כשביניהם ג'ון נעצר ונשלח חזרה לכלא בנוסף לפצצה שנפלה לנו משום מקום בלי כל רמז, ופתאום Laurel חיה וקיימת. מה לעזאזל? איך? כולנו מלאים בשאלות וללא הרבה תשובות. חובבי הקומיקס שביננו כבר התחילו לחשוב שלורל ואחותה מנסות לשבור יחד את השיא של ג'ין גריי של לחזור מן המתים אבל הטריילר החדש מראה משהו אפל עומד מאחורי זה ואולי זו לא היא.

כשנחשפנו פעם ראשונה לחזרה של לורל חשבנו שזה או מתחזה או שרה, אחותה שנוסעת בזמן, שינתה את העבר או מהשפעה של אחת הסדרות האחרות של ה-CW אבל נראה כי לפי הטריילר הניחוש הראשוני שלנו הוא הנכון וזה לא באמת לורל, וחבל כי היא סוף סוף מזכירה יותר את ה-Black Canary מהקומיקס. מה שכן, זה מרגיש שההפקה ממשיכה להחזיר את שחקני המקור לסדרה כל הזמן. אין דבר רע בזה, אפילו הייתי אומר שבסדרה זה נעשה בצורה מאוד טובה ומבדרת עם הריסון וולס אחר בכל עונה אבל הופעת דמויות כמו לורל פשוט מרגיש כמו טובות קטנות לשחקנים ישנים על מותם והעלמתם מהסדרה, בואו נתרכז בדם החדש.

הטריילר יוצר עניין בלגלות את האמת ולאן הסדרה תמשיך מפה, אז תכינו את אטמי האוזניים כי הולכים להיות הרבה צרחות ב-25 בינואר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה