בית / חדשות / Pokemon GO הגיע ל-Apple Watch! ועוד…
Pokemon GO Niantic

Pokemon GO הגיע ל-Apple Watch! ועוד…

סוף סוף: המשחק Pokemon GO הגיע גם ל-Apple Watch, וגם עדכון חדש הגיע לטלפונים החכמים!

לאחר מתח והמון המון ציפיות מקהל השחקנים של המשחק הפופולארי Pokemon GO, לפני מספר ימים הגיע סוף סוף המשחק גם לשעון החכם של חברת Apple – הלוא הוא ה-Apple Watch. מדובר בהפתעה, שכן לאחר המון זמן שלא קיבלנו שום מידע מן מפתחת המשחק Niantic, או מחברת Apple בשבועות האחרונים.

תוצאת תמונה עבור ‪apple watch‬‏

בואו נחזור קצת אחורה השנה – לחודש ספטמבר (או ליתר דיוק – השביעי בספטמבר), ענקית הטכנולוגיה Apple הכריזה על דגם חדש לשעון החכם שלה, והציגה במפתיע גם גרסה מותאמת של המשחק Pokemon GO לשעון החכם שלה, הקהל דיי נלהב, והכל היה נראה טוב ויפה – אך מאז ספטמבר, הזמן עבר לו דיי מהר, והיה נראה שלכאורה החברה אינה עומדת בהבטחותיה – כשאמרה שהגרסה החדשה תגיע עוד לפני סוף 2016. וסוף כל סוף, לפני ארבעה ימים, שיחררה החברה את גרסה זו, וכעת כל בעלי ה-Apple Watch יכולים להתנסות בה.

אז נכון – אולי אי אפשר לתפוס בה פוקימונים, ואולי כמות הפיצ'רים והאפשרויות בה נמוכים בהרבה מגרסת המשחק לטלפונים החכמים – אבל היי, זה גם משהו. אז נכון לומר שממילא כמות המשתמשים בשעון החכם של Apple היא נמוכה, ובארץ אף עוד יותר – כי סביר להניח שלא לכולם יש האפשרות לשים את ידם על שעון קטן שמחירו בארץ מגיע לאלפי שקלים, אבל עבור משתמשי השעון, אין ספק כי מדובר בתוספת מבורכת ושינוי מרענן.

אז למה אתם מחכים? רוצו לחפש פוקימונים!

אודות .

.

השאר תגובה