בית / חדשות / Rocksteady לא יעבדו עוד על Batman Arkham Knight

Rocksteady לא יעבדו עוד על Batman Arkham Knight

Rocksteady לא יעבדו על Patch של Batman Arkham Knight ל-PlayStation 4 Pro אלא על פרויקט חדש

למרות שיש כבר הרבה דיבורים לאחרונה על הסיכוי של עוד משחק Batman: Arkham, נראה כאילו Rocksteady עוזבת את הסדרה מאחורי הקלעים ובמקום זאת הולכת לעבוד על הפרויקט הבא שלה.

המידע החדש מגיע מ-Reddit AMA שנערכה מוקדם יותר השבוע על ידי Sefton Hill מייסד ומנהל קריאייטיב ב-Rocksteady ו-Gaz Deaves מנהל שיווק חברתי, במהלך AMA צוות הפיתוח אישר כי לא יהיה Batman Arkham Knight לא יקבל גרסה ל-PlatStation 4 Pro לדבריהם: ""טוב לשמוע מכם. אנו שמחים לגרום לכם להרגיש את התחושות! למרבה הצער אנחנו לא מתכננים תיקון עבור המשחק ל-PlatStation 4 Pro בשלב זה ", אמר Hill, הוא המשיך ואמר "אני יודע שזה לא מה שאתה רוצים לשמוע, אבל עדיף להיות כנה. שחררנו Patch עבור Arkham VR לתמוך ב-Pro, שהוא חתיכה יפה של טכנולוגיה. אני מחפש קדימה כדי לשחק בו עם טלוויזית ה-4k החדשה שלי !"

הצמד גם דיבר על כך שאחת הסיבות שלא יהיה שום תמיכת ב-Pro היא כי הם עסוקים בעבודה על הפרויקט הבא שלהם. "אנחנו עסוקים מאוד בעבודה על הפרויקט הבא שלנו, אבל אנחנו לא נשחרר את הפרטים לזמן מה" הצהיר. "כאשר אנו עושים אתם תהיו ראשונים לשמוע כפי שאנו רוצים לקבל את הקהילה מעורבת בכבדות במה עושים הלאה".

מה אתם חושבים? מה לדעתכם יהיה הפרויקט הבא? xפרו לנו בתגובות

אודות אופק שלינגר

אופק שלינגר
גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר תגובה