בית / חדשות / שנה שנייה למשחק Street Fighter 5 – מה החידושים?

שנה שנייה למשחק Street Fighter 5 – מה החידושים?

עדכון השנה השנייה של המשחק Street Fighter 5 כבר כאן, מה החידושים ומה יהיה כלול בו?

מפתחת ומשווקת המשחק Street Fighter 5 – הלא היא Capcom, פירסמה לאחרונה את כל השינויים והתוספות שצפוי לקבל המשחק במהלך העדכון הקרוב שיקבל לשנה השנייה של המשחק, והוא צפוי להיות גדול מאוד. בקובץ הבא תוכלו למצוא את כל השינויים, העדכונים, התיקונים ושאר ירקות שביצעה Capcom בעדכון החדש, בין הדברים תוכלו למצוא שיפורים למכניקת המשחק, מספר שינויים בעוצמות הבעיטות, תיקוני באגים והתאמות מערכת משופרות…

Street Fighter 5 הוא משחק מז'אנר לחימה, המשחק פותח על ידי החברות Dimps ו-Capcom, הוא גם הכותר החדש בסדרה שלו – "Street Fighter". המשחק המקורי בסדרה זו יצא באוגוסט 1987 (יחגוג עוד מעט 30 שנים) ומאז עברה הסדרה עוד כברת דרך ארוכה ושינויים רבים ומהותיים. המשחק רץ על מנוע Unreal Engine 4, וניתן לשחק בו בקונסולת ה-PlayStation 4 או במחשב האישי (נכון לעתה במערכת הפעלה "חלונות" בלבד, שכן עדיין לא יצאה גרסת המשחק למערכת ההפעלה Linux).

אז האם שווה לקנות? ההחלטה כולה שלכם, אבל את המחירים כבר נציג לכם עכשיו; היה נראה כי לרגל החגים מחיר המשחק ירד ירידה דרמטית, אבל לפי איך שזה נראה – לא בקונסולת ה-PlayStation 4, שם המשחק נשאר במחיר מלא של 60 דולרים בחנות האמריקאית שהם כ-230 שקלים, אבל אם ברשותכם מחשב – ואתם לא שוללים לקנות את המשחק אליו, אז נשמח להודיע לכם שבחנות הדיגיטלית Steam מחיר המשחק צנח לקצת מתחת ל-20 דולרים (19.79 דולרים ליתר דיוק), ככה שאם אתם חושקים במשחק – זה בהחלט הזמן.

אז מה דעתכם על המשחק ועל העדכון? תשחקו? תוותרו? מוזמנים לשתף אותנו!

אודות .

.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *