בית / חדשות / מה קורה עם Gremlins 3? – המפלצות הקטנות חוזרות

מה קורה עם Gremlins 3? – המפלצות הקטנות חוזרות

Gremlins 3, סרט ההמשך המצופה לסדרת הסרטים האהובה, מגיע אלינו אז החלטנו לשתף אתכם בכל הפרטים עד כה.

אם תשאל חובבי קולנוע מה הסרט חג המולד האהוב עליהם, אז אנשים בטח יגידו It's a Wonderful Life, Bad Santa, Home Alone, אבל סרט אחד שתמיד נשכח כסרט חג מולד בגלל שהוא כל כך מטורף ולא נכנס עמוק לתוך רוח החג מולד הוא Gremlins, אחד הסרטים האהובים של שנות השמונים על מפלצות קטנות ומסוכנות שנולדו מהיצור הכי חמוד בעולם, גיזמו.

הסרט היה הצלחה מסחררת תחת הפקתו של סטיבן שפילברג וארבע שנים אחרי הגיע סרט ההמשך, שנחשב עד היום כאחד מסרטי ההמשך הלא מוערכים בכל הזמנים עקב הכנסתו הנמוכה וכישלונו להחזיר בקופות את תקציב הסרט, ההמשך לקח את הסרט הראשון והפך אותו לגדול יותר וכיפי יותר ורבים ממעריצי הסרטים (כולל אני) חושבים שההמשך יותר טוב מהראשון.

אחרי הכשלון שהיה Gremlins 2, הסיכויים לסרט שלישי בסדרה היו נמוכים ורק בשנים האחרונות התחילו לצוץ שמועות על חידוש לסרט הראשון או התחלת סדרת סרטים חדשה, מאז הכוכב האהוב של הסדרה, Zack Galligan, אמר שהסרט הולך להיות סרט המשך ישיר, מתעלם לגמרי מהסרט השני, הוא אמר בראיון:

Gremlins 3 יהיה סרט המשך, לא חידוש, והיוצר/במאי כריס קולומבוס מתכנן להעלים חלק מהדברים שקרו ב-Gremlins 2. לכריס קולומבוס לא היה שום קשר לסרט ההמשך – בגלל שעבורו אף פעם לא הייתה אמורה להיות סדרת סרטים, אני מאמין שהוא קצת מצטער על זה, אבל הוא היה "סרט אחד וסיימתי". אני לא חושב שהוא אהב את הסרט השני וחלק מהכיוונים שהדמויות בסרט הלכו, לכן הוא מרגיש צורך לקחת חזרה את השליטה. כל הדברים שאני מצוטט הם דברים שהוא אמר בפומבי… "לעולם לא יהיה חידוש, לעולם לא יהיה איתחול, יהיה רק סרט המשך".

ראיון מלא בלינק הבא.

עצם ההחלטה של הבמאי כריס קולומבוס לקחת חזרה את הסדרה שהוא יצר ולעשות אותה כמו שהוא רוצה היא מובנת, אבל התעלמות מסרט ההמשך שאולי בזמנו לא הוערך ולא נחשב לסרט טוב, יכול להראות רע בעיני מעריצי סדרת הסרטים שכן אהבו את הסרט השני ובכך הוא יוצר פגיעה באפקט הנוסטלגי של הסרט השלישי.

בעניין התקדמות הפרויקט, עד כה התסריט עוד בתהליך כתיבה על ידי Carl Ellsworth (כותב Red Eye ו-Dissturbia) ועוד לא ידוע אם חברת Warner Bros יקבלו את התסריט או לא, למרות שהסיכוי לכך הוא גבוה, בזמן שסרטי המשך לסרטים קלאסים של שנות ה-80 יוצאים מכל מקום, אני בספק שחברת ההפקה לא רואה את הכסף בסרט חדש לסדרה על יצורים ירוקים שמתרבים ששופכים עליהם מים.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה