בית / חדשות / Sherlock – שובו של אויב מושבע בעונה 4

Sherlock – שובו של אויב מושבע בעונה 4

Sherlock, סדרת הדגל של ה-BBC חוזרת בעונה רביעית ומסתבר כי מצפה לשרלוק אויב מסוכן מהעבר.

Sherlock היא אחת הסדרות שאסור להקשר אליה לא משנה כמה אנחנו אוהבים אותה, כי מיד אחרי שהפרק השלישי של העונה נגמר ואנחנו צמאים לעוד, העונה נגמרת וצריך לחכות עוד כמה שנים, הרווח של השנים רק גדל וגדל עם עליית תהילתם של השחקנים מרטין פרימן ובנדיקט קמברבאץ' מאז העונה הראשונה ככוכבי קולנוע מבוקשים.

בנדיקט קמברבאץ' חוזר אחרי 3 שנים לתפקיד שהביא לו כל כך הרבה תהילה, אחרי הצלחתו בתור דוקטור סטריינג', השחקן ממשיך את הרפתקאותיו של הבלש הכי מפורסם בעולם בעונה חדשה ולפי הכותר של הטיזר (It’s Not A Game Anymore) עונה אפלה יותר.

אפשר לראות שכל עולמו של הבלש מתמוטט וכי הוא במרדף אחר אויב קשה שראינו מסוף העונה השלישית שזה מוריאטי, נראה כי שרלוק יהיה תחת כוחו של אויבו המושבע ויאלץ לעשות החלטות קשות. בתמונת פרומו שה-BBC שחררו בעמוד הסדרה בפייסבוק אפשר לראות את הצמד האגדי יושבים בחדר מוצף, ווטסון נראה לחוץ ולא נוח ושרלוק נראה מותש ומדוכא, יכול להיות שזה רק פרומו אבל עם צמד המילים "Miss Me?" מרחפות על התמונה גורם לנו להרגיש כי מוריאטי בשליטה בעונה זו.

מה שבטוח זה שהעונה החדשה הולכת להיות שיא חדש בסדרה, מה יקרה ב-3 הפרקים של העונה? והאם זוהי העונה האחרונה של הבלש הדגול? כל זאת נגלה בחודש הראשון של 2017.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה