בית / חדשות / Mass Effect Andromeda – כל העדכונים האחרונים
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect Andromeda – כל העדכונים האחרונים

אז למי שלא שם לב, אנחנו כבר ב-2017 וזה אומר ש-Mass Effect Andromeda כבר מעבר לפינה. מתחילים כבר להריח את הכותר הענק של Bioware ויש לנו כמה פרטים חדשים ומעניינים עבורכם. נתחיל בחזית הטכנולוגית של המשחק. אירון פלין, הבוס של Bioware סיפר לאחרונה כי המשחק הולך לרוץ על 900p ב-Playstation 4 וב-720p על ה-Xbox One. הוא הוסיף ואמר: "פעם אחרונה שבדקתי, אנחנו בדיוק כמו משחקי Frosbite למשל על הקונסולות ורצות על רזולוציות דומות, כולם ב-30FPS. במחשב כמובן זה סיפור אחר, שם אין הגבלה לגבי ה-FPS. אני חושב שאפילו ה-Cut Scenes יהיו מעל 30FPS אבל אני אוודא בשבועות הקרובים".בנוסף אנחנו יכולים לספר לכם שה-Dev Kit של Scorpio, טרם נחת במשרדי Bioware וזה אומר שזה יכול לפגוע בתמיכה של זה ביום השקת המשחק.

עוד חדשה שלא ממש תפתיע אף אחד שמכיר את הסדרה. כל עוד EA היא המפיצה הבלעדית של המשחק, אתם כנראה לא תראו את המשחק על סטים. גם המשחק האחרון של Bioware כזכור (Dragon Age Inqusition) לא ממש הגיע לסטים, למרות זאת ללא ספק הפלטפורה הנוחה והיעילה ביותר להפצת משחקים כיום. יאן פרייזר מ-Bioware אישר בציוץ שהמשחק אכן יגיע רק ל-Origin.

ואולי לשמועה הכי מעניינת עד היום, יתכן ודלף תאריך ההשקה של המשחק.באתר הרשמי של Xbox Live Rewards המשחק רשום על חודש מרץ, ספציפית על ה-31 לחודש. יכול להיות שסתם רצינו לציין שזה יהיה סוף הרבעון כמו ש-Bioware אמרו שזה יהיה ויכול להיות שזה תאריך ההשקה האמיתי. נצטרך לחכות ולראות.

כזכור, Mass Effect Andromeda צפוי לצאת ברבעון הראשון של 2017 למחשב, Xbox One ול-Playstation 4.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר תגובה