בית / חדשות / המתים המהלכים – המשך העונה הולך להיות יותר קליל וחיובי

המתים המהלכים – המשך העונה הולך להיות יותר קליל וחיובי

תתעודדו, המשך עונה 7 של המתים המהלכים הולך להיות יותר קליל וחיובי.

בעונה השביעית לסדרת הזומבים האהובה עלינו, המתים המהלכים, ראינו את ניגן הנבל שובר את הקבוצה שלנו ומדכא את כולנו לאט לאט, עם שיא אלים ומזעזע כבר בפרק הראשון של העונה, ההמשך שלה היה רק מלא בדכאון ועצב שדחה צופים רבים להמשיך לצפות, ובכן, תשמחו לדעת כי החלק השני של העונה הולך להיות יותר חיובי.

אחרי שריק החליט שנמאס לו מהשטויות של ניגן (לא משנה כמה פעמים יכין לבן שלו ספגטי), העונה נגמרה עם צוות מאוחד ונחוש להפטר מהאוכל חינם הזה אחת ולתמיד, אנדרו לינקולין (שמשחק את ריק) דיבר לאחרונה בראיון על למה אפשר לצפות בהמשך העונה ורומז על קרב מסעיר בדרך אלינו.

זה רוב הסיכויים הולך להיות הפוך ממה שראיתם עד עכשיו. על בטוח מנקודת מבטו של ריק. אתם רואים גבר מוכן שוב עם חברי המשפחה הקרובים ביותר אליו. יש הרבה יותר קלילות ממה שאי פעם ראיתם בריק גריימס. אם אתם יכולים להאמין לזה. יש סוג של חופש בתוכו, הרגשה שמגיעה מלאבד את הכל וגם הריגוש של הקרב. יש את ריגוש הקרב שוב. הוא חוזר לזה. כל מה שאני אומר זה שהצוות חזר להיות ביחד.

יש מספר פרקים שאהבתי להיות מעורב בהם.וזה מרגיש שהחלק השני הוא כמו 8 הפרקים הראשונים של הסדרה. אהבתי את הפרקים שהייתי בהם בהמשך העונה…חכו לפרק 16, אני מבטיח לכם, היה רגע בפרק 16, שהפלתי את התסריט שלי והתחלתי לחבוט באוויר מהתרגשות ולרקוד קצת.

המשך ראיון בלינק הבא.

אלו חדשות מעולות לחובבי הסדרה שנמאס להם להסתכל על הפרצוף המזוקן והשוקיסט של ריק, אנחנו רוצים לראות קצת דברים טובים קורים לחבורה שאיתה אנחנו שורדים כבר 7 עונות.

אם החצי השני של העונה הולך להיות סובב חיסול של The Saviors, אז אנחנו צופים איחוד של כל המושבות שראינו בעונה עד כה, הממלכה, הגבעה, הבנות על הנהר ואלכסנדריה, יתאחדו לברית לחיסול האמפריה של ניגן.

אפילו אם חלק מהדברים שאנדרו לינקולין אמר נשמעו קצת יותר מדי חיוביים, יש למה לצפות ב-12 בפברואר 2017.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה