בית / חדשות / Dragon Quest 11 יהיה שונה בין גרסאות ה-PS4 ו-3DS
Dragon Quest 11

Dragon Quest 11 יהיה שונה בין גרסאות ה-PS4 ו-3DS

למרות ש-Dragon Quest 11 ייצא גם ל-3DS ול-PS4, הפיתוח שלו קצת מסתורי. מצד אחד, האפשרות של פיתוח אותו משחק לכמה פלטפורמות שונות לגמרי הוא גאוני אבל מצד שני, למרות שהם יחלקו את אותו השם, עלילה ודמויות, המשחקים יהיו שונים מאוד אחד מהשני, מה שאומר ש-Square Enix מפתחים שני משחקים שונים באותו הזמן.

למיטב הבנתי, השינויים הם בשביל להוציא את המיטב מכל קונסולה, אז סביר להניח שגרסת ה-PS4 תזכה לגרפיקה יותר גבוהה אבל גרסת ה-3DS תהיה יותר "ארקיידית" ונגישה. דוגמה לשינוי בין שתי הגרסאות היא הפסקול של המשחק, שייזכה לסידורים שונים (בסדר השירים ובזמן ניגונם) בין שני הפלטפורמות, כפי שאמר המלחין של הפסקול Koichi Sugiyama.

אז לסיכום, לא ממש ברורה לי הסיבה לשינויים אלה, ברור לי שקונסולה ניידת לא יכולה לסחוב בדיוק אותו משחק כמו קונסולה נייחת אבל אין שום סיבה לשנות את הפסקול של המשחק… כל העניין נראה לי קצת מסתורי, מסכימים איתי? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה