בית / חדשות / Nintendo Switch – עוד פרטים חדשים
Nintendo Switch Mutant Mudds

Nintendo Switch – עוד פרטים חדשים

זה לא סוד שברגע שחברה כלשהי חושפת קונסולה חדשה היא משחררת כמו שיותר פרטים עליה, וזה בדיוק מה שחברת Nintendo עושה עם השיווק של Nintendo Switch, זה נראה שכמות המידע שהחברה הכריזה עליו מאז ההצגה הרישמית של הקונסולה לפני כמה ימים עובר את כמות האנשים שעזבו את Batllefield Hardline בחודשים הראשונים שלו, ואם אתם לא שחקני Batllefield, אני רק אגיד לכם שזה הרבה.

אז אם המידע על הכרטיס זיכרון של ה-2TB הדליק אתכם מספיק, או שהוא פשוט התווסף להמון דברים אחרים ש"עשו לכם את זה" אבל אבל אתם מודאגים שלא תוכלו להשיג את הקונסולה, תנו לי להרגיע אתכם. לפי מנכ"ל חברת Nintendo (האמריקאית) Reggie Fils-Aime, הם מתכננים לשווק 2 מליון קונסולות לכל רחבי העולם, ככה שאם אתם תרצו להשיג Nintendo Switch, אתם תשיגו Nintendo Switch (ככה הוא אמר בראיון עם Wired). בנוסף לכך אמר שלמרות שזה נראה שימי ה-3DS תמו, ההיפך הוא הנכון. לפי Reggie, אין בכלל "מלחמה" בין שתי הקונסולות, כל אחת משרתת קהל יעד אחר אשר רוצה משחקים אחרים במחיר אחר, ושחושבים על זה, זה לגמרי הגיוני. ה-Switch הולכת לכיוון ה-3RD Party AAA Games (משחקים כמו NBA או Skyrim) אבל לעומת זאת, ה-3DS תמיד הריץ משחקים בלעדיים כגון Smash Bros ו-Pokemon, כך שאין ממש יריבות ביניהם.

והדבר האחרון לפני שאני שולח אתכם ללחוץ על כפתור ההזמנה המוקדמת, הוא ה"נגישות" שה-Switch מציגה. למעשה, הקונסולה אמורה להיות מאוד ידידותית למשתמש ותציג תפריט ראשי קל להבנה ולתפעול, מה שהופך את הקונסולה לנגישה גם למי שלא בדיוק מבין בתחום הזה. הנה תמונה של התפריט הראשי של הקונסולה כפי שנחשפה ב-Treehouse (שידור חיי של נינטנדו).

אז כמו שאתם רואים, הכל מוצג לכם בדיוק מול העיניים, אם זה כפתור ההודעות, האייקונים של המשחקים או אפילו כפתור הכיבוי של הקונסולה, נראה שהכל ממש קל לתפעול.

מה דעתכם על המידע החדש? האם אתם תקנו את ה-Nintendo Switch? או שאתם מעדיפים להישאר עם ה-3DS הנאמן שלכם? ספרו לנו בתגובות.

אודות תומר חסד

קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

השאר תגובה