בית / חדשות / Gabe Newell מדבר על Source 2 ועל פרויקטים חדשים
Gabe Newell

Gabe Newell מדבר על Source 2 ועל פרויקטים חדשים

מי מאיתנו לא מכיר את Gabe Newell, האיש הקדוש הידוע בכינויו Gaben, ועל כך שהביא אל בני התמותה את Steam, חנות המשחקים האינרטנטית ואפליקציית ה-DRM שמעניקה לכל משתמש פשוט במחשב לנהל את ספריית המשחקים שלו, ולהנות ממבצעים חסרי תקדים כל הזמן. רובנו גם יודעים ש-Newell גם עומד בראשה של חברת הפיתוח Valve, שאינה מרבה בפעילות ברשת לגבי המשחקים הקרובים שלה, ובגלל חוסר הפעילות הזו הוא החליט לענות על מספר שאלות בפוסט שפתח ב-Reddit, וקיבלנו ממנו לא מעט תשובות מעניינות.

כמובן שבמהלך פעילותו בפוסט נשאלו המון שאלות לגבי הפיתוח (או חוסר הפיתוח) של Half-Life 3, אבל מקום לקבל תאריך למשחק שכולם מצפים לו, קיבלנו מידע על פרויקטים שלא הוכרזו שיופעלו על ידי המנוע החדש של Valve: "אנחנו ממשיכים להשתמש ב-Source 2 כסביבת הפיתוח העיקרית שלנו. חוץ מההעברה של Dota 2 למנוע לאחרונה, אנחנו משתמשים בו כבסיס של מספר פרויקטים שלא הוכרזו. אנחנו רוצים שכל מי שעובד על משחקים כאן ב-Valve ישתמש לבסוף במנוע הזה. אנחנו גם מתכוונים להמשיך ולהפוך את Source 2 למנוע זמין יותר לקהילה הרחבה בהמשך, ולהפוך אותו לזמין ללא תשלום."

Newell גם הספיק לענות על המון שאלות אחרות ממשתמשים שונים על מגוון נושאים, כמו "האם תמשיכו את סדרת Left 4 Dead?" או "מה גרם לך להתעניין במשחקי מחשב?", ואת כולן תוכלו לקרוא בפוסט המלא שפרסם.

אודות לידור כלפון

לידור כלפון
העורך הראשי, בן 19 מיבנה. משתדל לשחק בהכל ולהתעדכן בהכל, ובעיקר במה ש-PCMR ו-Nintendo.

השאר תגובה