בית / חדשות / סרט Versus חדש שם את הנערה של "הצלצול" מול הנערה של "הטינה"

סרט Versus חדש שם את הנערה של "הצלצול" מול הנערה של "הטינה"

שתי אייקוניות האימה של יפן עומדות ללכת ראש בראש בסרט Versus חדש.

סרטי Versus הם גימיק אהוב ונשכח בתעשיית הקולנוע, סרטי Versus בדרך כלל מושכים מספרים גבוהים וביקורות גרועות, סרטים כמו "פרדי נגד ג'ייסון", "הנוסע השמיני נגד הטורף" ואפילו הסרט שהתחיל את כל הרעיון "Frankenstein vs The Wolf Man", הצליחו מאוד בהכנסות שלהם אבל נקטלו על ידי המבקרים כבעלי עלילה ריקה וחסרת תכלית.

הסרט החדש שנכתב ובוים על ידי Koji Shiraishi, התחיל בתור בדיחה אחד באפריל באינטרנט, אבל אחרי קבלת תגובות מאוד חיוביות, החליטו להפוך את הסרט לאמיתי. הסרט Sadako vs Kayako ישים את שתי הנערות מהגרסאות היפניות המקוריות של הסרטים "הטינה" ו"הצלצול" אחת מול השנייה ובטח עם הרבה אנשים שימותו בדרך, Sadako זה שם הנערה של "הצלצול" לפני ששונה שמה ל-Samara בארצות הברית ו-Kayako זה שמה של הנערה ב"הטינה", גם בגרסה האמריקאית וגם ביפנית.

AMC Networks רכשו את הזכויות לבכורה המערבית של הסרט ובמטרה לקדם אותו החברה שחררה בתור טריילר את 5 הדקות הראשונות של סרט האונליין.

נראה מפחיד ומגניב בו זמנית, הרעיון בהחלט משהו שאנשים לא ציפו ויתעניינו לראות. תמיד אפשר לצפות מהיפנים לקחת משהו שאנשים רוצים לראות ולעשות ממנו סרט, אי אפשר להגיד אותו דבר על הוליווד, הוליווד משחקת את זה הרבה פעמים מאוד בטוח, סרטים כמו "פרדי נגד ג'ייסון" ו"הנוסע השמיני נגד הטורף" לקחו כמעט 10 שנים להפיק וכבר אז תשוקת הקהל נחלשה. אבל הם בהחלט מנסים לעמוד בקצב, אחרי ש-Toho שחררו את הסרט הראשון ששם את קינג קונג נגד גודזילה בשנת 1962, הוליווד יעשו את הסרט ב-2020.

סרטי Versus לאט לאט ימשיכו להופיע במערב, בעיקר עם היקומים הקולנועים שצצים בכל מקום (Marvel,DC, MonsterVerse, Universal Monsters),  היום לשים את כל הקניינים הרוחניים שלך בסרט אחד מייצר כסף, אז אפשר לצפות ש"הצלצול" נגד "הטינה" גם יצליח.

אודות קובי רוזנטל

Avatar
שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *