בית / חדשות / נחשפה הדמות החדשה למשחק Rainbow Six Siege
Rainbow six siege velvet shell

נחשפה הדמות החדשה למשחק Rainbow Six Siege

הכירו את Jackal: טיזר חדש ששוחרר אמש חושף את הדמות החדשה אשר תגיע למשחק בעדכון החדש – Velvet Shell

Rainbow Six Siege הוא משחק יריות מגוף ראשון, אשר לא מתמקד ב”סתם יריות”, אלא במפות מורכבות, טקטיקה ותכנון. השחקן לוקח חלק מפלוגה בת 5 אנשים ובה כל אחד בוחר דמות ייחודית ולה יכולת מיוחדת אשר אין לשאר הדמויות. החברה המפתחת – Ubisoft, הוציאה בשנה הקודמת (וגם בשנה זו תוציא) ארבעה עדכונים (באנגלית Seasons) חינמיים ובכל עדכון מוציאה החברה 2 דמויות חדשות ולפחות מפה אחת ממדינה אשר בוחרת החברה (לדוגמה, ב-2016 קיבלנו מפות ודמויות חדשות מן ארה”ב, קנדה, ברזיל ויפן). העדכון הראשון אשר מגיע אלינו השנה הוא מספרד, ושמו Velvet Shell ובו נראה מפה חדשה ששמה Coastline (את הכתבה בנושא תוכלו למצוא כאן) ועוד 2 דמויות חדשות, והיום אנו יכולים לומר בפירוש כי אחת מן הדמויות כבר נחשפה בסרטון חדש (Teaser) ששיחרה Ubisoft.

בסרטון הקצרצר אשר צירפתי למעלה ושוחרר על ידי החברה, תוכלו לראות את הדמות הספרדית החדשה אשר כבר זכתה לשם Jackal, ומן הסרטון ניתן להבין די בקלות שככל הנראה מדובר בדמות התקפית. יכולתה של הדמות – כמו שכבר בטח הבנתם מן הסרטון היא האפשרות לצפות בטביעות רגליים של השחקנים האחרים דרך קסדה מיוחדת בעלת תצוגה, ועדיין ישנן המון שאלות פתוחות כמו:

  • לכמה זמן תוכל הדמות להשתמש ביכולת המיוחדת?
  • האם טביעות הרגליים של האויבים נעלמות לאחר זמן-מה, או קבועות?
  • מהן ההגבלות החלות על הדמות? (לדוגמה: תדירות השימוש ביכולת המיוחדת שלה, אם בכלל)
  • מהם הנתונים של הדמות? (לדוגמה: מהירות, חוסן וכו’)
  • אילו נשקים יגיעו עם הדמויות?

Rainbow Six Siege: Operation Velvet Shell

נכון לבינתיים, לא ידועים פרטים חדשים על הדמות השנייה אשר תגיע בעדכון החדש, Ubisoft לא מרבה לשתף אותנו בהרבה פרטים, וכיאה לעדכונים הקודמים אשר שחררה החברה, גם הפעם בעלי Season Pass יוכלו לשחק בדמויות החדשות שבוע אחד לפני ששאר שחקני המשחק שאינם מחזיקים ב-Season Pass יוכלו לשחק בהן, אך המפה החדשה תהיה פתוחה לכלל השחקנים. מחירן של הדמויות החדשות צפוי לעמוד על 25,000 Renown (המטבע במשחק) לכל דמות, מחיר זהה לשאר הדמויות שהגיעו בעדכונים הקודמים ששוחררו.

מה דעתכם על העדכון החדש שתוציא החברה? אהבתם? מוזמנים לשתף אותנו בתגובות!

אודות .

Avatar
.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *