בית / חדשות / Black Panther – עלילת הסרט של הפנתר השחור נחשפת

Black Panther – עלילת הסרט של הפנתר השחור נחשפת

Black Panther, הסרט של Marvel על המלך טצ'לה, סוף סוף חושף את העלילה שלו.

המלך טצ'אלה עלה לשלטון וחשף את עצמו עבורינו כגיבור העל הפנתר השחור בסרט "קפטן אמריקה : מלחמת אזרחים" וכבר אז צבר לעצמו כמות גדולה של מעריצים שלא יכלו לחכות לראות את המלך של ווקאנדה בסרט משלו, הסרט Black Panther צפוי להתחיל צילומים חודש הבא וכעת ידועה לנו העלילה שלו.

אם אתם זוכרים, "קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים" נגמר עם טצ'אלה וקפטן אמריקה מכניסים את באקי (חייל החורף) לתרדמת עד שיצליחו לשחרר אותו משטיפת המוח שעבר אצל הרוסים ואז אנחנו רואים את פסל הפנתר השחור בתוך ווקאנדה, כעת אנחנו יודעים שהסרט הבודד של טצ'אלה הולך להמשיך מהנקודה שעצרנו ב"קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים", האולפן שיחרר פירוט קצר.

Black Panther מתרכז בטצ'אלה, שאחרי האירועים של "קפטן אמריקה : מלחמת אזרחים", חוזר הביתה לאומה האפריקאית המבודדת ומתקדמת טכנולוגית ווקאנדה, בה הוא מלך. אבל כאשר אויב ישן מופיע מחדש, יכולותיו של טצ'אלה כמלך והפנתר השחור נבדקות עם משיכתו לתוך קונפליקט ששם את גורלה של ווקאנדה והעולם כולו בסכנה.

העלילה מאוד מתאימה לתקציר שקיבלנו בקומיקון מ-Nyong'o, שיהיה מאבק על השלטון של טצ'אלה עם קילמונגר, אדם שגורש מווקאנדה יחד עם משפחתו בגלל שעזרו ליוליסוס קלו לגנוב ויברניום (יסוד מתכתי שראינו ב"נוקמים: עידן אולטרון") וקילמונגר רוצה נקמה ולקחת את כס מלכותו של טצ'אלה.

בנוסף לעלילה, Marvel חשפו את רשימת השחקנים המלאה, יחד עם Boseman, Nyong'o ומייקל ב. ג'ורדן, ייככבו השחקנים Danai Gurira, מרטין פרימן, Daniel Kaluuya, Angela Basset, פורסט ויטאקר (ששיחק לאחרונה ב"רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים") ובתפקידים משניים מצטרפים אנדי סירקיס, Letitia Wright, Winston Duke, Florence Kasumba, Sterling K. Brown, ו-John Kani, סירקיס חוזר בתור יוליסוס קלו מהסרט "הנוקמים: עידן אולטרון", נבל שכולם ציפו לראות בסרט של הפנתר השחור בגלל ההיסטוריה בין השניים בקומיקס והקשר למשפחתו של קילמונגר.

הסרטים הבודדים של Marvel בדרך כלל נאלצו לעשות משהו יוצא דופן ממה שאנחנו מקבלים בסרטי הנוקמים על מנת להצליח לתת לצופים משהו שהם לא ציפו, "אנטמן" עשה את זה, "שומרי הגלקסיה" עשה את זה ו"קפטן אמריקה: חייל החורף" עשה את זה, נראה ש-Black Panther גם יביא לנו משהו ייחודי ומעניין, לא יכול לחכות.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר תגובה