בית / חדשות / תכנית "התמיכה לאחור" של Microsoft: עוד משחקים הותאמו לקונסולת ה-Xbox One

תכנית "התמיכה לאחור" של Microsoft: עוד משחקים הותאמו לקונסולת ה-Xbox One

כבר 18 משחקים הותאמו מחדש לקונסולת ה-Xbox One רק בחודש ינואר, 3 מתוכם הוכרזו ממש עכשיו

מכירים את זה שאתם נתקפים ברצון עז לחזור למשחק ילדות שלכם מפעם? הרוב לא מסתבכים – הולכים אל המחשב, פותחים את האינטרנט ומורידים את המשחק, או אם אתם ממש "אוגרים" הכל וכל דבר אצלכם הוא שמור, עושים קצת סדר בחדר, מוצאים את הדיסק העתיק, מכניסים אל המחשב ומשחקים. אבל בקונסולות הסיפור הוא שונה, ועל זה בדיוק אדבר אתכם היום. כיום כפי שכבר אתם בטח יודעים ואני לא אחדש לכם – ישנן שתי קונסולות עיקריות בשוק, PlayStation – של חברת Sony ו-Xbox של חברת Microsoft, ואסביר מאוד בפשטות על העניין – כל קונסולה קוראת רק את הדיסקים "שלה", כך לדוגמה, במידה ותכניסו משחק (בתקליטור) של קונסולת Xbox לתוך קונסולת PlayStation – זה לא ילך לכם, חד משמעית. ומה קורה בתוך "המשפחה"? מה יקרה אם נכניס דיסק של PlayStation 3 לתוך PlayStation 4? התשובה לא תשתנה – חד משמעית, המשחק לא יעבוד. Microsoft לקחה את זה צעד אחד קדימה – הרי היא יודעת שישנם המון גיימרים שרוצים לשחק במשחקי עבר של קונסולת ה-Xbox 360 (הקודמת) בקונסולת ה-Xbox One, לכן נקטה בהחלטה לפני כשנה וחצי (ב-15 ביוני 2015) להוציא לפועל את תכנית התמיכה במשחקי Xbox 360 על הקונסולה החדשה בסדרתה – הלוא היא ה-Xbox One במסגרת גרסת בטא לעדכון התוכנה בקונסולה, והתכנית שוחררה רשמית כמה חודשים מאוחר יותר ב-12 בנובמבר.
במסגרת התכנית, החברה מאפשרת לשחקניה בקונסולת ה-Xbox One לשחק במשחקים שהיו עד כה זמינים רק לקונסולת ה-Xbox 360, חלקם מוכרים, חלקם פחות.

התכנית ממשיכה עד עצם היום הזה, ו-Microsoft לא מורידה את הרגל מהגז, רק בחודש ינואר התאימה החברה ועדכנה 18 משחקים (!), השלושה האחרונים שבהם הוכרזו היום, אז אחרי שכבר קיבלנו לא לפני הרבה זמן משחקים מובחרים ומצוינים מאוד, כגון Battlefield 3, Battlefield: Bad Company ועוד, כעת אנחנו מקבלים את:

מחירם של המשחקים הללו לא עובר את ה-15 דולר, מחיר לכל כיס ומתאים לאלו אשר חושקים במשחקים הללו, והם גם לא יקחו לכם הרבה מזיכרון הקונסולה, אם אנו רגילים למשחקים היום אשר תופסים קרוב (או יותר) ל-20 ג'יגה בייט של זיכרון, המשחק הכבד ביותר (Stuntman: Ignition אם שאלתם) שוקל רק כ-5 ג'יגה בייט, ופרטים מלאים אודות נפח הזיכרון של המשחקים תוכלו למצוא בחנות המשחקים הדיגיטלית בעמודי המשחקים (קישורים מצורפים ליד כל משחק ברשימה לעיל). עד כה במהלך התכנית, שבאנגלית נקראת: "Xbox One Backwards Compatibility Program" הותאמו מחדש למעלה מ-300 משחקים, הישג גדול למייקרוסופט, ועוד צפויים לצאת גם בחודש הבא.

אז מה דעתכם על המלך של מייקרוסופט? שמחים? לא ממש מעניין אתכם? מוזמנים לשתף אותנו!

אודות .

.

השאר תגובה