בית / חדשות / הוכרזו תאריכי השחרור של הרחבות הסיפור של Mafia 3
mafia 3 Header

הוכרזו תאריכי השחרור של הרחבות הסיפור של Mafia 3

שלושת הרחבות הסיפור הבאות של Mafia 3 יגיעו השנה והמפתחת Hangar 13 נתנה לנו היום מידע לגבי החודשים שבהם הן יגיעו.

ההרחבה הראשונה נקראת Faster Baby!
מכוניות מהירות, מרדפים דרמטיים ופעלולי רכבים הם רק חלק קטן בהרפתקה החדשה של Lincoln כשהוא חובר בה אל חברו מפעם, Roxy Laveau, כדי לחסל שריף מושחת שמטיל טרור על פעילי זכויות אזרחים בפאתי New Bordeaux. הרחבה זו תגיע ל-Mafia 3 בסוף חודש מרץ.

ההרחבה השנייה נקראת Stones Unturned
כשאויב חסר רחמים מופיע ב-New Bordeaux, חייב Lincoln לאחד כוחות עם John Donovan, סוכן ה-CIA, כדי ליישב סכסוך דמים שהתחיל בג'ונגלים קרועי המלחמה של ויאטנם. הרחבה זו תגיע בחודש מאי השנה.

ההרחבה השלישית נקראת Sign of the Times
שרשרת רציחות מסתוריות שעומדות גבול הטרור החלה בעיר New Bordeaux. לפי בקשת האב James, חייב Lincoln להסכים לצוד את הכת שאחראית לרציחות האלו, מסע שייקח אותו מהלב האפל של ה-Bayou הישן אל תוך האזור רווי הסמים והפשע של מרכז העיר. הרחבה זו תגיע בחודש יולי השנה.

לא ידוע לנו הרבה לגבי שתי ההרחבות האחרונות אבל המפתחת Hangar 13 ציינה שיגיעו במאי וביולי 2017. תוכלו לראות את מפת הדרך של ההרחבות פה למטה:

הרחבות קודמות של המשחק כללו מצב מירוצים חדש, נשקים מזהב ובגדים חדשים. המשחק קיבל גם תמיכה ב-PlayStation 4 Pro מבלי שמישהו שם לב בכלל.

אודות תומר בראשי

תומר בראשי
בן 20, נולדתי וגדלתי בירושלים עיר האורות, משחק במחשב ובקונסולות מאז שאני זוכר את עצמי, נהנה לשמוע את כל סוגי המוזיקה, לראות סרטים איכותיים וכמובן לשחק כמה שרק אפשר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *