בית / חדשות / Rainbow Six Siege: Velvet Shell – נחשף Teaser ל-Mira
Rainbow six siege velvet shell

Rainbow Six Siege: Velvet Shell – נחשף Teaser ל-Mira

 לאחר שהדמות הראשונה בהרחבה Velvet Shell של המשחק Rainbow Six Siege נחשפה, אנו מקבלים Teaser חדש המציג את Mira, הדמות החדשה

השנה הראשונה של התוכן הנוסף עבור Rainbow Six Siege נגמרה, וכעת הגיע תורה של השנה השנייה להפציץ ולהביא שחקנים נוספים אל משחק ה-FPS ששוחרר לפני כשנה. החברה כבר חשפה את הדמות הראשונה ואת היכולת שלה, וכעת פורסם Teaser חדש החושף את Mira, הדמות השנייה הנוספת שתגיע אל המשחק.

כפי שכבר הבחנתם, בסרטון החדש בן ה-13 שניות כמעט ולא ניתן להבין מה הולכת להיות היכולת החדשה של הדמות. בסרטון אנו מבחינים בכך ש-Mira מחברת מכשיר מסוים לקיר משוריין, אומרת "Let me see your pretty faces" ו"מפוצצת" את הקיר המשוריין. מדוע במרכאות? ובכן, כל זה בגלל שכמעט ולא ניתן לדעת מה בדיוק קורה שם. הפרט היחיד שניתן לנו הוא שהדמות תיחשף בדמו של ההרחבה ותיחשף בפאנל החי בין ה-3 עד ה-5 בפברואר.

ולמרות שכלום לא נחשף, יש לנו כמה השערות בנושא. קודם כל, חשוב להבין שיש סיבה מסוימת מדוע Ubisoft בחרו לחשוף רק דמות אחת ולא את שתיהן. הדמות החדשה, Jackal, יכולה לראות צעדים של אנשים, דבר שבהחלט עתיד לשנות את המשחק. דבר זה גורם לי לחשוב שאולי Mira עתידה לשנות עוד יותר את המשחק וזו הסיבה שעלינו לחשוב בענק.
עכשיו, נתמקד במה שהדמות אומרת: "Let me see your pretty faces". סביר להניח שהדמות החדשה תעסוק בעיקר בחשיפת שדה ראייה, כנראה משהו בגובה הראש. ומה הקטע של הפיצוץ ורעש הזכוכיות שבא אחריו? ממתי קיר משוריין מכיל זכוכיות?

rainbow six siege

ההשערה העיקרית שלי היא שמדובר בקיר זכוכית משוריינת חד צדדי, המאפשר לראות דרך הקיר המשוריין רק מצדו האחד אך אינו מאפשר מעבר של כדורים. אם נחשוב על זה לעומק, זה בהחלט מסתדר עם המידע שנחשף בסרטון: היכולת תאפשר לראות את המתקיפים מצדו השני של הקיר (מבלי שהם יראו אותנו), הרעש של הזכוכית שקיים בסרטון מעיד שבהחלט מדובר במשהו שקשור לכך והזכוכית המשוריינת בהחלט מאפשרת זו. נוסף על כך, יכולת זו בהחלט תשנה לחלוטין את פני המשחק, מה שתואם את העובדה שיכולת הדמות הוצגה במעורפל ואף מחזק את השערתי.
ישנן מס' שמועות אחרות נוספות, הטוענות כי הגאדג'ט של Mira יעבוד בדיוק כמו הגאדג'ט של Hibana ויאפשר לפתוח חלק מהקיר המשוריין. שמועה נוספת שהוצעה ברשת היא שמדובר בזכוכית המאפשרת ראייה חד צדדית אך שכן ישנה אפשרות לירות דרכה. אם בהחלט ניתן יהיה לירות דרכה, כללי המשחק ישתנו ואף ייתכן כי המשחק ייצא מאיזון.

כרגע, Ubisoft לא אישרו אף שמועה ולכן עלינו להמתין בסבלנות לחשיפת הדמות בפאנל החי שיתקיים בין ה-3 עד ה-5 בפברואר.
מה דעתכם? האם אתם חושבים כמוני או שאולי אתם סבורים שמדובר ביכולת לפוצץ קיר משוריין, בדומה ליכולת של Hibana? ספרו לנו בתגובות.

אודות דוד בוסקילה

Avatar
אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *